• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tanie strony www, kogo polecicie ?

tanie strony www, kogo polecicie ?

Poszukuję gości od tworzenia stron www tanio. Może tutaj polecicie mi jakąś porządną firmę. Zależy mi też na sklepie internetowym. Chciałbym zlecić to zadanie komuś, kto ma faktycznie bogate doświadczenie w branży.

Facio

Posty: 9

 
Płacisz to wymagasz :) Z własnego doświadczenia polecam sprawdzić dokładnie, z jaką firmą projektową masz do czynienia. Nie każdy usługodawca oferujący strony www tanio w Warszawie to specjalista. Ja postawiłem na wiodącą firmę i mam pewność, że wszystko jest okej.

Sebo

Posty: 16

 
Właśnie czegoś takiego kompleksowego szukam. To ma być strona dla firmy, więc chciałbym mieć pewność, że zajmie się nią doświadczona firma. Zastanawiam się, czy strony www tanio w Warszawie to oferty faktycznie dobre, czy cena nie jest tu jednakże wyznacznikiem jakości :(

propek1

Posty: 12

 
Dokładnie systemy CMS są najlepszym narzędziem, zwłaszcza jeśli chodzi o te rozbudowane strony. Myślę, że zdecyduję się jednak na firmę, która zapewni mi też hosting. Z tego, co się orientowałem, to one też zapewniają strony www tanio. Trzeba będzie poświęcić trochę czasu i porównać oferty. Ale dziękuję za pomoc.

Zlomex

Posty: 16

 
Z własnego doświadczenia polecam firmę projektową https://strony365.pl. Robi idealne tanie strony internetowe. Można u nich zamówić abonament i gwarantują ci wówczas domenę, hosting wirtualny. Poza tym to doświadczona firma na rynku od 2004 roku. Wybrałem i się nie zawiodłem, więc polecam. Naprawdę można zaufać.

Lupusx

Posty: 15

 
Chciałbym nie mieć problemów ze stroną, wobec tego owszem poszukuję tanich stron internetowych w Warszawie, lecz poszukuję profesjonalnej firmy. Fajnie byłoby, gdyby to była kompleksowa usługa z pozycjonowaniem, copywritingiem. Na obecną chwilę jestem świeżakiem i nie orientuję się w tej branży, a strona w firmie to konieczność :D

udziec

Posty: 16

 
Mnie też potrzebna jest stabilnie działająca stronka. Nie dla biznesu, natomiast to chyba bez znaczenia :) Jakbyście wiedzieli coś na temat tanich stron internetowych w Warszawie, piszcie.

amazonn6

Posty: 22