• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jaka firma oferuje sauny fińskie

Jaka firma oferuje sauny fińskie

Hejo!

Od jakiegoś czasu zacząłem odkładać kasę na prywatny basen obok domu na posesji. Już trochę nazbierałem i potrzebuję namiarów na ogarniętą ekipę, która mi to zaprojektuje i wybuduje. Byłoby fajnie jakby też serwis robili w razie awarii itd.

Freakster89

Posty: 18

 
Już od początku widziałem, jak już wylewali mi fundamenty pod dom, iż będę chciał mieć ogródek zaś w nim basen. Sporo wcześniej zacząłem szukać firmy, jaka mi to zaprojektuje i zrobi. Trafiłem na http://www.rob-instal.com.pl jakoś z jednego forum i okazali się strzałem w dyszkę. Przede wszystkim, słuchali co do nich mówię:) Byli otwarci na moje sposoby i sprawnie przygotowali dość nietypowy projekt niecki.

Naturalnie murowane z bloczków styropianowych, dokładne wykończenie, wygodne schodki – polecam ich z całą stanowczością:)

pantin

Posty: 22

 
Mnie się wydaje, iż kupić taki basen to jest zasadniczo proste, ale potem dbać o to, serwisować, czyścić to już jest inna para kaloszy. Sporo ludzi zaniedbuje własne baseny i potem wygląda to jak siedlisko brudu i bakterii. Także ludzie – dbajcie o własne baseny, inwestujcie w takie rzeczy jak chemia basenowa, żeby naprawdę to ładnie wyglądało a nie jak obraz nędzy i rozpaczy:P

Taki apel:)

Krausek34

Posty: 30

 
Też właśnie szukałem firmy, która by mi zrobiła wszystko od początku do końca, żebym nie musiał biegać od jednej ekipy do drugiej. Taką ofertę ma choćby http://www.rob-instal.com.pl, u których zamawiałem basen i saunę fińską. Mają duże doświadczenie, wykorzystują porządne elementy i mechanizmy. Ja tam lubię sobie odpocząć na pływaniu, albo wygrzać się zimą w saunie, to jest porządne hartowanie organizmu.

Pozdrawiam!

_Liquid

Posty: 31

 
Hej!

Jakoś w zeszłym roku też pisałem gdzieś na ten temat, na jakimś innym forum:) Polecili mi wówczas ludzi z www.rob-instal.com.pl i właśnie z tej oferty koniec końców skorzystałem. Możesz sobie na ich stronie przejrzeć galerię zdjęć z wykonanych basenów, to Ci da ogląd na to jak wygląda produkt końcowy. Moim zdaniem, za dość konkurencyjne pieniądze robią faktycznie dobre obiekty.

Nawet saunę fińską od nich zamówiłem dodatkowo, bowiem się okazało, iż też robią. Pozdro!

jacor

Posty: 26

 
Ano ano, aktualnie nie jest tak trudno znaleźć dobrą firmę, która Ci zrobi elegancki basenik. Rynek się powiększył. Ja z tego natłoku przeróżnych ofert wyselekcjonowałem sobie ludzi od http://www.rob-instal.com.pl. Troszkę popytałem znajomych, poczytałem na forach i muszę powiedzieć, że wypadli całkiem korzystnie. W praktyce też wszystko było OK. Najpierw obadali teren, zaproponowali najlepszą opcję, dość sprawnie uporali się z montażem. Zarówno myślę, że pożądane byłoby zbadać szczegóły na ich stronce.

Pozdrawiam!

Rambdalll

Posty: 22

 
Elo!

Mój wujek ma przy domu basen i całkiem gigantycznych rozmiarach i niezwykle mi się coś takiego podoba. Aż żałuję, iż mieszkamy w blokowisku i tylko sobie mogę pomarzyć o takim miejscu.

Pozostaje tylko kąpiel w Odrze :P Kiedyś jak się dorobię, to na pewno sobie zrobię basen!

drillmod

Posty: 20

 
Hmm...co do tych basenów to nie za bardzo mam pojęcie kto się tym zajmuje...Jeszcze takiego czegoś nie budowałem w swoim życiu:)

Ostatnio garaż, altanę, oczko wodne, natomiast takiego typowego basenu to jeszcze nie. Chociaż myślę, że to całkiem fajne rozwiązanie. Głównie jak ktoś lubi wodę, troszkę popływać itd. Wbrew pozorom nie będzie to tak drogie jak niektórzy myślą, nawet miałem w rękach jakąś ulotkę ostatnio i sam byłem zdziwiony, że basen na wypasie tak mało kosztuje...

Alfonsik5

Posty: 20