• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Poszukuję siatki rybackie

Poszukuję siatki rybackie

Potrzebuję porządnej klasy siatek na woliery. Jeżeli macie może namiary na jakiegoś sprawdzonego producenta, chętnie skorzystam. Muszę do końca roku ogarnąć temat, bo mam obawy, że stare nie przetrwają zimy.

doprzodu67

Posty: 3

 
Siatki rybackie są doświadczonym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się cudownie, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Stosownie są najlepsze ze wszystkich, z jakich dotychczas korzystaliśmy.

FOTO-PHOTO

Posty: 18

 
A ja nabyłam siatki dla kotów i muszę podzielić się z wami opinią :) W końcu mam sprawdzone zabezpieczenie. Siatka jest mocna. Mój kotek nie daje sobie z nią rady. Jest teraz w pełni bezpieczny.

Warszawiak

Posty: 22

 
Kupiłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

Oct714

Posty: 9

 
Nie zapomnij dobrać pożądanych parametrów. Siatki dla kotów są albowiem różne. Zwróć wyjątkową spostrzeżenie na wielkość oczek, ale też na grubość sznurka. Możesz faktycznie dokładnie podpytać w sklepie, bowiem przedstawisz swoje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

Facio

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o montaż siatek dla zwierząt domowych, to z całą pewnością poradzisz sobie sama. Masz instrukcję, a poza tym zawsze możesz dopytać obsługi sklepu. Ja sama wykonałam takie zabezpieczenie na balkonie :D

Iwona3

Posty: 23

 
Z tych samych tworzyw są produkowane siatki dla rolnictwa, dlatego mam zamiar skorzystać do ogrodzenia terenu. Myślę, że to będzie chyba rozwiązanie na lata :) Ciekaw jestem, czy wykonywaliście takie ogrodzenia. Może coś polecicie konkretnego, jakiegoś producenta. Nie wiem, gdzie kupić.

Złoty

Posty: 23

 
Wszystko zależy od parametrów. Jak wybierzesz siatki dla rolnictwa, to możesz zrobić z nich nawet ogrodzenie. Wtedy jednakże lepiej sięgnąć z usługi montażu. Sam korzystałem i poszło prędko i sprawnie. Jestem usatysfakcjonowany nie tylko ze skuteczności tego rozwiązania, niemniej jednak też z odporności takiej siatki na uszkodzenia mechaniczne i staranie czynników pogodowych.

El2CzupakaBra

Posty: 17