• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

usługi ogrodnicze łódź, zna ktoś ?

usługi ogrodnicze łódź, zna ktoś ?

Znacie jakąś dobrą firmę od budowy ogrodów w Łodzi? Możecie polecić kogoś naprawdę doświadczonego? Samodzielne pracy nie wchodzą w grę, bo jest do zaaranżowania spora powierzchnia.

Nikotymmm

Posty: 5

 
Jak się poświęci trochę czasu, to można znaleźć niedrogie usługi ogrodnicze w Łodzi. Jeżeli zlecasz firmie wiele do roboty, to na bank można negocjować cenę. Wiele firm w tej branży ma elastyczny cennik, więc tylko kwestia dogadania się. Pozdrawiam.

Cybooor

Posty: 11

 
Ja też chętnie oddam prace ogrodnicze w dobre ręce. Ogród przerósł moje siły :) Ostatnio poszukiwałam usług dotyczących pielęgnacji terenów zieleni i widziałam, że w Łodzi mamy sporo firm, które mają bardzo dobre opinie. Ciekawa jestem, jak sprawa wygląda z cenami. Na pewno wycenę robią już na miejscu.

CZesiek45

Posty: 9

 
Projektowanie ogrodów to teraz bardzo popularna usługa. Niemal wszyscy moi znajomi skorzystali z pomocy specjalistów. Ja też będę musiał, zwłaszcza jeśli chodzi systemy nawadniające. Możecie pisać, komu warto zaufać w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.

koko

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, to najlepszym usługodawcą według mnie jest ta firma z Łodzi http://pmgarden.com.pl. Oferują kompleksowe usługi. Naprawdę znają się na tym, co robią. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia mojego ogrodu. Polecam :)

Klakier

Posty: 11

 
Odszukaj kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bowiem nawet poprawnego sprzętu nie miałem :D

bartolini

Posty: 15