• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kredyt przez internet, poszukuję

kredyt przez internet, poszukuję

Kto może wziąć kredyt przez internet? Jeśli pracuje na umowę o dzieło, to mogę starać się o pożyczkę w firmach pozabankowych? Gdzie mogę dowiedzieć się więcej informacji na ten temat?

merlo45

Posty: 1

 
Powiem Ci, że jeśli szybko potrzebujesz gotówki to spróbuj wziąć pożyczki pozabankowe poprzez Internet. Jest to chyba najszybszy sposób zaciągnięcia kredytu.

Różyczka

Posty: 10

 
Powiem Ci, że opłaca się brać pożyczki pozabankowe przez Internet. Tutaj możesz się dowiedzieć o nich więcej http://abcpozabankowe.pl. Jeśli w szybkim czasie potrzebujesz gotówki, to taka pożyczka będzie dla ciebie najlepsza.

Babeczka

Posty: 8

 
Kredyt poprzez internet możesz wziąć bez żadnych większych formalności. Wystarczy, iż wypełnisz wniosek na stronie internetowej. Jeżeli przejdziesz pomyślnie weryfikację, pieniądze możesz mieć nawet tego samego dnia na koncie.

Franuś

Posty: 23

 
Wszystko zależy do jakiej firmy się zgłosisz. Pożyczki pozabankowe udzielane są bez zaświadczeń, zatem jesteś sprawdzany na podstawie Twoich danych osobowych. Wystarczy mieć dostęp do internetu, jak i dowód osobisty.

Kowalski

Posty: 24

 
Pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń mają wiele plusów. Przede wszystkim jest to szybki sposób otrzymania gotówki. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń o dochodach.

Babeczka

Posty: 9

 
Pożyczki 20000 zł na raty przez Internet możesz otrzymać od firm pozabankowych. Często banki odmawiają udzielania takich pożyczek osobom, którym nie mają stałego dochodu i udokumentowanych finansów. Parabanki nie wymagają od nas przeważnie żadnych zaświadczeń.

doprzodu67

Posty: 10

 
Najprościej brać pożyczki 20000 pln na raty przez Internet. Musisz tylko zwracać uwagę na oprocentowanie oraz koszt uzyskania pożyczki. Częstokroć firmy pożyczkowe zaliczają niezwykle duże koszty.

Laleczka

Posty: 2

 
Najłatwiej brać pożyczki 20000 zł na raty przez Internet. Musisz tylko zwracać uwagę na oprocentowanie oraz koszt uzyskania pożyczki. Często firmy pożyczkowe zaliczają bardzo duże koszty.

Wygodniś22

Posty: 16