• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kredyt mieszkanie dla młodych, proszę o pomoc

Kredyt mieszkanie dla młodych, proszę o pomoc

Dzień dobry. Czy mieszkanie dla młodych to program, który jest godny zainteresowania?

Odpowiedzcie!

Max Pejnn

Posty: 16

 
Hejka. Ciekawym pomysłem na nabycie nieruchomości jej z mojej perspektywy kredyt hipoteczny dla młodych. Sam przymierzam się do zaciągnięcia takiego kredytu, choć analizuję propozycje kilku banków i waham się nad wyborem lokalizacji mojego przyszłego mieszkania.

Wegierek8676

Posty: 21

 
Witam. Nie mam wątpliwości, że to właśnie program mieszkanie dla młodych będzie moją przepustką do nabycia pierwszego mieszkania.

Wspólnie z żoną planujemy taki zakup, a perspektywa otrzymania 10% dofinansowania jest bardzo kusząca. Planujemy potomstwo, więc możemy zyskać kolejne znaczne kwoty, dzięki powiększeniu rodziny. Sam o szczegółach MdM poczytałem tutaj: http://www.mdm.edu.pl.

quios

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Sam nie posiadam odpowiednich środków, aby kupić mieszkanie, ale zdecydowałem się, że wykorzystam program mieszkanie dla młodych. Tak czy siak planowałem 15-letni kredyt, a taki kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Teraz jestem pewien, że uda mi się zdobyć wymarzoną nieruchomość w centrum mojego miasta :)

dodo1994

Posty: 12

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie ukończyły 35 roku życia i są zainteresowane zakupem nieruchomości, czyli pierwszego w życiu mieszkania lub domu jednorodzinnego.

Zerknijcie na jego szczegóły.

gregcie@

Posty: 9

 
Hej. Trudno dziwić się, że mieszkanie dla młodych to program, który cieszy się sporym wzięciem ze strony inwestorów. Wsparcie może być bardzo zróżnicowane, ponieważ w dużym stopniu decyduje o nim wartość nieruchomości, jaką zamierzamy kupić. Co najmniej 10% dofinansowania to już dużo, a będąc posiadaczem dzieci można zyskać jeszcze więcej, więc planując potomstwo warto to uwzględnić.

intimiss

Posty: 16