• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Nowe pożyczki, jak to jest???

Nowe pożyczki, jak to jest???

Hej.

Czy nowe pożyczki są bardziej atrakcyjniejsze od tych, które proponowane były dla klientów dotychczas?

Podzielcie się swoimi opiniami!

Mariusz

Posty: 10

 
Z mojej perspektywy nowe pożyczki mają szansę być atrakcyjną alternatywą dla klientów.

Długo obiecywałem sobie, że nigdy nie zaciągnę takiej pożyczki, ale ostatecznie zmieniłem zdanie, gdy znalazłem się w niesamowicie trudnej sytuacji finansowej.

Wtedy pomogła mi jedna z ofert znaleziona tutaj: http://www.lende.pl.

Mr Boks

Posty: 18

 
Niesłychanie dziękuję za wszystkie Wasze wypowiedzi, gdyż troszkę otworzyły mi oczy, dlaczego korzystacie z pożyczek pozabankowych.

Wcześniej w sumie nie miałem świadomości, że osoby bez odpowiednich zarobków lub z długami w BIK nie mają stosownie innej możliwości.

pantin

Posty: 22

 
Byłem zszokowany, gdy komornik zajął sporą część mojej pensji, a my nie mieliśmy pieniędzy na codzienne wydatki, a przede wszystkim na jedzenie. Wtedy uratowała nas pożyczka pozabankowa, którą po wypłacie uregulowałem i zamknąłem temat zobowiązań wobec takich firm.

Jednak ich działalność potrafi pomóc, czemu nie jestem w stanie zaprzeczyć.

dersert

Posty: 13

 
Powiem szczerze, iż nie wiem co widzicie w tych nowych pożyczkach, bowiem tak naprawdę to wszystko stworzone jest w jednym celu, a więc, aby na Was bardzo konkretnie zarobić. Szkoda mi czytać o ludziach, którzy nie mają jakichkolwiek znajomych, od jakich mogliby pożyczyć nieco grosza.

egan176

Posty: 19

 
W sumie jestem w stanie polecić Wam pożyczki pozabankowe, które udzielane są przez Internet. Warunki współpracy są jasne – wystarczy się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, na co się zgadzamy.

Gdy potrzebowałam pieniędzy nie wahałam się i nie zawahałabym się ponownie! :)

grall

Posty: 24

 
Długo szukałam możliwości, aby zdobyć szybką gotówkę, gdy moja rodzina by tego potrzebowała. Niedawno odkryłam pożyczki pozabankowe, które udzielane są bez wglądu w BIK, albowiem tam miałam nieciekawą historię. Na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, a Wam również polecam rozejrzeć się za pożyczkami poprzez Internet, które są nie ulega wątpliwości bardzo wygodne.

Krausek34

Posty: 30