• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jak wygląda pożyczka przez internet?

Jak wygląda pożyczka przez internet?

Dzień dobry.

Jestem w trudnej sytuacji finansowej, więc interesuję się pożyczką przez Internet.

Czy ktoś z Was korzystał z takiej formy wsparcia finansowego?

amazonn6

Posty: 22

 
Nie powinieneś się tym martwić. Wiele negatywnych opinii o firmach pożyczkowych powielają przede wszystkim ich byli klienci, którzy następnie są lub byli w przeszłości windykowani. Po prostu pożyczając daną kwotę należy liczyć się z koniecznością jej spłaty razem z odsetkami, które są, jakie są. Trzeba być tego świadomym i tyle :)

szulmar

Posty: 20

 
Moim zdaniem bardzo dobrym serwisem, który znacząco ułatwia zaciągnięcie pożyczki jest http://www.pozyczkiprzez.net.

To ogromne źródło wiedzy dla osób, które nie mają czasu na porównanie wszystkich pożyczek lub nie potrafią dotrzeć do wszystkich firm pożyczkowych.

Zawsze przed zaciągnięciem pożyczki sprawdzam ten ranking i polecam także Wam!

czarny021

Posty: 26

 
Trudno dziwić się, że kolejnym krokiem firm pożyczkowych stały się pożyczki online.

Dzięki nim mogą dotrzeć do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Nie dziwię się także, że powstały nawet pierwsze porównywarki takich pożyczek, które udzielane są poprzez Internet.

MangoOo

Posty: 23

 
W sumie zarówno nie byłem przekonany do tego, co jest w stanie zaoferować ludziom pożyczka poprzez Internet. Nie widziałem w niej absolutnie nic interesującego do momentu, gdy prędko potrzebowałem pieniędzy. Rozpatrzenie wniosku w banku trwa, a wypłata środków w firmie pożyczkowej oferowane jest praktycznie od ręki. To znaczny plus.

Modniś

Posty: 16

 
Zgadzam się z Wami. Firmy pożyczkowe niesłychanie w wielu przypadkach jasno stawiają sprawę, a oprocentowanie w granicach 20-30% nie jest niczym dziwnym.

Częstokroć zdarza się, że klienci po pewnym czasie stają się niewypłacalni i nie oddają sumy, którą pożyczyli. Wówczas firmy pożyczkowe muszą posłużyć się pomocą firmy windykacyjnej, dzięki której odzyskają pieniądze.

Rimano

Posty: 13

 
Jestem usatysfakcjonowany ze współpracy z firmą pożyczkową, która działa w moim mieście. Pożyczki poprzez Internet to nowa funkcjonalność, jaką niedawno mi zaoferowali i powiem szczerze, że w praktyce sprawdza się znakomicie. Teraz nie muszę nawet odwiedzać oddziału firmy, aby otrzymać pieniądze na dowolny zamiar. Dużym plusem jest to, że nie potrzeba żadnych dokumentów.

Narcyzzz

Posty: 25