• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

porady prawne

porady prawne

Nie za bardzo mam czas i ochotę umawiać się po poradę prawną do kancelarii, stąd szukam dobrej firmy udzielającej porad przez fona. Znacie takie usługi na dobrym poziomie?

Aniusiaaa1

Posty: 16

 
Mam znajomego prawnika, który wiem, że sobie dorabia na takich poradach telefonicznych. W sumie z tego co słyszałem, to oni w takich firmach bardzo dbają, żeby zatrudniać dobrych specjalistów, a nie byle kogo.

345_14

Posty: 12

 
Aktualnie jestem na 3 roku studiów prawnych i powiem, że nawet chciałem się załapać w takiej firmie, żeby udzielać porad przez tel, ale stwierdzili, że póki nie mam papieru, to mnie nie mogą zatrudnić ;/

wolnośććć

Posty: 19

 
W przypadku alimentów radziłem się prawnika przez telefon, ale to było już jakiś czas temu. Ogólnie pozytywnie oceniam taką formę kontaktu. Duża wygoda.

taplaty

Posty: 25

 
Niestety mam ostatnio trochę przygód z prawem karnym i sam szukam dla siebie prawnika dobrego. Szczególnie, że prawo moim zdaniem jest po mojej stronie, tylko muszę to udowodnić teraz.

iDuri

Posty: 22

 
Powiem z mojego doświadczenia, że trzeba na pewno sprawdzić sobie dość drobiazgowo taką firmę, która oferuje porady prawne na telefon, czyli kto tak naprawdę tam pracuje. Dużo info można znaleźć w sieci, opinie ludzi itd.

morssssik

Posty: 22

 
Na plus takich porad przez tel to na pewno cena i oszczędność czasu. Raz skorzystałem z takiej usługi i byłem zadowolony. Komfortowo, siedziałem sobie w domu i omówiłem na wygodnie, w fotelu sprawę z prawnikiem.

Wojciech24

Posty: 22

 
Jak szukałem porady prawnej na temat zakładania firmy to zadzwoniłem do radcy ze strony teleradca.pl. . Właściwie to do mnie stąd zadzwoniono, ale wcześniej musiałem zamówić taką poradę na telefon i wybrać termin, w którym mają się ze mną skontaktować. Fajna opcja IMO. W dzisiejszych czasach człowiek ma tyle na głowie, że taki prawnik na telefon to duży komfort.

Narcyzzz

Posty: 24

 
Nie orientuję się w takich poradach, szczerze powiem, że pierwsze słyszę, że w ogóle jest taka możliwość, żeby zamówić prawnika na telefon. Ech, nowoczesność ;P

jacor

Posty: 24