• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czy ktoś zna w Warszawie prawnika ?

Czy ktoś zna w Warszawie prawnika ?

Witam, macie może orientację odnośnie adresu jakiegoś prawnika od nieruchomości. Wiem, że to konkretna dziedzina i żeby mógł pomóc musi znać się konkretnie na rzeczy, a może lepszy będzie adwokat?

Babeczka

Posty: 15

 
Nie polecam firm windykacyjnych, o wiele skuteczniejszy jest prawnik od windykacji. Najpierw sam próbowałem, nie było efektów, firma żąda sobie bardzo dużo pieniędzy, a prawnik jest naprawdę skuteczny i kosztuje zdecydowanie mniej.

ciumar1

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o windykację sądową w warszawie to również polecam pana Piotra. Nie tylko w naszej sprawie pomógł. Zanim odbyła się sprawa też nam pomagał. Bardzo dziękujemy i polecamy.

Darth9

Posty: 14

 
Jak szukacie prawnika od zasiedzenia to polecam pana Piotra http://www.piotrkosacki.pl/prawnik-nieruchomosci-zasiedzenie-kupno.html. Mam nadzieję, że i waszym przypadku wszystko pójdzie po waszej myśli.

Czajkow34

Posty: 16

 
Tak właśnie bywa z tymi odszkodowaniami, że trudno być zadowolonym jak coś do czego przyjdzie. Też jestem tego zdania, że prawnik od odszkodowań to podstawa, żeby być zadowolonym z końcowego efektu:)

Alexiii

Posty: 26

 
Ze swojego doświadczenia polecam prawnika pana Piotra Kosackiego z warszawy. Mam nadzieję, że przyda wam się kontakt do niego. Służy poradą prawną, profesjonalnie przygotowuje pisma procesowe, reprezentuje klientów przed sądami. Gdyby nie on, moja nie wiem jak potoczyłaby się moja skomplikowana sprawa. To specjalista z wielu dziedzin prawa.

Jasieczek23

Posty: 3