• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

program pit 2017, szukam !

program pit 2017, szukam !

Rozliczacie podatek sami? Może macie jakiś program pit 2017 do polecenia? Zawsze dawałem siostrze do roboty, ale z tego, co się orientuję, to nie jest to taka trudna sprawa, jak się działa właśnie z jakimś programem.

Julian

Posty: 3

 
Wypełnienie zeznania podatkowego z świetnym programem pit 2017 to pikuś. Osobiście uważam, że mnóstwo ludzi po prostu boi się samodzielnego rozliczania, lecz niepotrzebnie. Grunt to odszukać coś wiarygodnego na rynku i tyle.

egan176

Posty: 18

 
Popieram, że mając dobry intuicyjny program pit 2017, nie ma się żadnego problemu z rozliczeniem. Programy to idealna pomoc, bo masz tu mnóstwo wskazówek i raczej nie ma problemów, żeby nie dobrnąć do końca. Kumpela polecała mi kilka, jak doszukam się w wiadomościach, to napiszę

89ostry89

Posty: 9

 
Też znalazłem fajny program pit 2017. Już na stronie producenta jest mnóstwo ciekawych informacji i wskazówek. W tym roku to już koniecznie się sam rozliczę :) Zawsze mam kłopot, żeby to zrobić szybko, odwlekam, mobilizuję się, a wychodzi, że robię to na ostatnią chwilę i płacę komuś za coś, co mógłbym przecież zrobić sam.

Trener

Posty: 14

 
Też będę korzystał z programu pit 2017. Co roku rozliczam się samodzielnie i nie mam żadnych problemów. Programy są naprawdę proste, jeśli chodzi o ich obsługę. Zeznanie wypełniach niemal intuicyjnie. Nie ma prawa, żebyś popełnił jakiś błąd, ponieważ jak zrobisz coś źle, to nie przejdziesz do następnego kroku. Nie zlecam już nikomu rozliczenia i też nie ponoszę żadnych kosztów, bo korzystam z darmowego programu.

Oct714

Posty: 13

 
Może rzeczywiście też skorzystam z programu pit 2017 i wreszcie wezmę sprawy we własne ręce. Zwykle zlecam znajomej, ale oczywiście muszę jej za to zapłacić, bo jakby inaczej. Muszę wreszcie samemu ogarnąć temat.

Franko99

Posty: 4

 
Może faktycznie też skorzystam z programu pit 2017 i wreszcie wezmę sprawy we swoje ręce. Normalnie zlecam znajomej, lecz niewątpliwie muszę jej za to zapłacić, albowiem jakby w przeciwnym wypadku . Muszę wreszcie samemu ogarnąć temat.

pawel253

Posty: 14

 
Sprawdź sobie ten program pit 2017 https://www.pit-format.pl. Jest całkiem okej, niemniej jednak przede wszystkim polecam, gdyż ma wiele interesujących funkcji. Bankowo jest prosty w obsłudze.

audi80

Posty: 10

 
Samodzielne rozliczenie podatku tylko z jakimś sprawdzonym programem pit 2017. Z tego, co się przyglądałem, to jest tego sporo i na bank się coś wybierze. Też będę mobilizował się w tym roku rozliczeniowym, żeby pokonać rozliczenie na własną rękę.

Cziczin

Posty: 21

 
Jest darmowy program pit 2017 i właśnie ten sobie cenię najbardziej. Rozliczam się w ten sposób samodzielnie od lat. Robię to od razu i mam szybko zwrot podatku na koncie. Polecam programy, bo są zazwyczaj bardzo proste w obsłudze. Nie widzę powodów, żeby zlecać komuś rozliczenie.

namok

Posty: 8