• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Polskie biuro rachunkowe w Londynie

Polskie biuro rachunkowe w Londynie

Biuro księgowe w Londynie do długofalowej współpracy jest mi potrzebne. Kto fachowo prowadzi wasze rozliczenia? Szukam kogoś sprawdzonego z doświadczeniem w legalnej optymalizacji podatkowej.

labuh 

Posty: 6

 
W sumie jak na mój gust to te przepisy w UK nie tak dużo różnią się od naszych polskich. Inaczej wygląda na pewno sytuacja w przypadku ogłaszania upadłosci która jest dużo prostsza i szybsza niż w Polsce gdzie takie postępowania upadłościowe ciągną się latami.

alklu7

Posty: 6

 
Jak wyglądają koszty prowadzenia rozliczeń w UK przez biura rachunkowe? To są stawki porównywalne do tych w Polsce? Drożej, taniej?

Lupusx

Posty: 6

 
Chcemy zmienić biuro rachunkowe w najbliższym czasie więc zaczęliśmy się rozglądać za kimś godnym uwagi w Londynie. Wybór jest niby spory ale jak przychodzi co do czego, pierwszy kontakt, wypytanie o warunki to z obsługą różnie bywa..

gregBard

Posty: 21

 
Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z biurem Farrow and Farrow ze strony http://financialrepublic.co.uk. Bardzo szybkie wygodne i bezbłędne rozliczenia Self assessment można u nich zrobić chociażby za niewygórowane pieniądze (wszystko jest załatwiane online).

Hymnny4

Posty: 11

 
Ogólnie w Londynie to się prędzej znajdzie biuro rachunkowe prowadzone przez obcokrajowca niż przez takiego rdzennego Anglika z dziada pradziada. Miasto jest mocno multikulturowe i to widać właśnie po różnych firmach usługowych i tym kto je prowadzi, po restauracjach, hotelach itd.

mimuś00

Posty: 11