• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Biuro rachunkowe w Katowicach - proszę o pomoc!

Biuro rachunkowe w Katowicach - proszę o pomoc!

Prowadzę od niedawna firmę. Myślałem o księgowości on-line, żeby ułatwić sobie życie?

Macie jakieś doświadczenie, ewentualnie jakieś namiary na sprawdzone biuro rachunkowe, które się tym zajmuje?

Kruk

Posty: 15

 
Ja nie radziłam sobie z rozliczeniami VAT, skorzystałam z biura rachunkowego. Wszystko poszło sprawnie, pomogli odkręcić to, co ja sknociłam. Teraz korzystam z ich usług.

Bwoy-Yo

Posty: 20

 
Mnie również zwaliły się rachunki na głowę. Zatrudniłam księgową, niemniej jednak i ona nie dawała sobie po okresie rady. Sprawy kadrowe ją przerosły. Zaczęłam korzystać z biura rachunkowego i widzę teraz zdecydowaną różnicę. Po pierwsze i najważniejsze już się tak nie denerwuję:) Pozdrawiam.

Buła

Posty: 15

 
Ja prowadzę sobie księgowość sama. Skończyłam kurs dla tych właśnie potrzeb i nie interesują mnie usługi biura rachunkowego. Wiem, iż brzmi to nieco egoistycznie, ale nie mam z tym problemów.

Merlinek

Posty: 12

 
Proponuję korzystanie z usług biura rachunkowego. Miałem problemy, zagmatwałem się konkretnie wraz z „przyjaciółką księgową”. Teraz korzystam z usług profesjonalistów. To właśnie dzięki nim nadal prowadzę biznes. Polecam wszystkim, którzy są w problemie lub poszukują biura, bowiem z góry wiedzą, iż sami nie dadzą sobie rady. Pozdrawiam.

Gosienka54

Posty: 18

 
Mimo najszczerszych chęci musiałem skorzystać z usług biura rachunkowego. Teraz widzę ile czasu zmarnowałem na głupiej ambicji, jaka niewątpliwie mnie przerosła. Drugi raz nie popełniłbym tego błędu.

Dervyl

Posty: 15

 
To biuro rachunkowe http://biuronastart.pl działa kompleksowo od pomocy przy rejestracji działalności, biznesplanie, działa stacjonarnie i on-line. Polecam i pozdrawiam.

FOTO-PHOTO

Posty: 18

 
Jeżeli chcesz, by biuro rachunkowe reprezentowało Cię przed różnymi organami musisz przed podjęciem współpracy podpisać umowę i upoważnienia. Bez nich nie mogą nic wykonać. I chyba jeszcze jakieś pełnomocnictwa do US, ZUS.

ZaNK3R

Posty: 15