• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kancelaria adwokacka w Poznaniu, gdzie warto ?

kancelaria adwokacka w Poznaniu, gdzie warto ?

Z góry dziękuję za polecenie jakiegoś adwokata, który specjalizuje się w prawie cywilnym w Poznaniu. Sprawa trudna, bo już zdążyłem dowiedzieć się, że będzie ciężko. Zależy mi na jakimś naprawdę doświadczonym adwokacie.

Oklimas

Posty: 2

 
To sprawdź sobie te usługi http://www.adwokaci-ks.pl. Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym. Jeśli chodzi o Poznań, to ma bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że pomogę :) Wiem, co znaczy przechodzić takie sprawy. Człowiek w ogóle nie może spać i nawet leki uspokajające nie pomagają :(

Kobitka22

Posty: 11

 
Dziękuję. Może zerknę także na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, która rzetelnie podejdzie do sprawy, a co ważne, będzie skuteczna i pomoże mi w tych dla mnie bardzo ciężkich chwilach.

Marti

Posty: 12

 
Według mnie sprawy rodzinne to najgorsza zmora, która może być. Moja ciągnie się już zbyt długo. Zastanawiam się nad zmianą adwokata, ale nie znam w Poznaniu nikogo, kto mógłby mi pomóc, bo sam korzystał z kancelarii i może ją polecić.

Xeeron

Posty: 23

 
Jeśli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji, ale siostra namówiła mnie do fachowego poczynania i dobrze, iż jej posłuchałam. Koszty już w niedługim okresie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

Mariusz

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o prawo cywilne, to masz w Poznaniu wiele kancelarii specjalizujących się w tym zakresie. Na twoim miejscu zadzwoniłabym najpierw i porozmawiała w tym również w kwestii kosztów, bowiem te można szacunkowo przedstawić, a wówczas masz już większy pogląd choćby na finanse.

Freakster89

Posty: 17

 
Jeśli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji, ale siostra namówiła mnie do profesjonalnego działania i dobrze, że jej posłuchałam. Koszty już w niedługim czasie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

Rambdalll

Posty: 20

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o rozwód, to nie polecam działać samodzielnie. Najlepiej sięgnąć z doświadczonej pomocy adwokata z Poznania, który będzie cię reprezentował przed sądem.

xacti

Posty: 7

 
Według mnie sprawy rodzinne to najgorsza zmora, jaka może być. Moja ciągnie się już zbyt długo. Zastanawiam się nad zmianą adwokata, ale nie znam w Poznaniu nikogo, kto mógłby mi pomóc, bo sam korzystał z kancelarii i może ją polecić.

Babeczka

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o ochronę dóbr osobistych, to zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Mój brat kiedyś korzystał z adwokata w Poznaniu w identycznej sprawie i finalnie wszystko poszło po jego myśli. Jak tylko się z nim skontaktuję, napiszę. Ceny owszem nie są niskie, lecz jak w grę wchodzi gigantyczne odszkodowanie, to zawsze się opłaca. Z pomocą adwokata możne wiele więcej zdziałać.

Lupusx

Posty: 5