• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pomoc w dochodzeniu odszkodowań we Wrocławiu

Pomoc w dochodzeniu odszkodowań we Wrocławiu

Dostałem śmiesznie niskie odszkodowanie za opłacanie lat składek w towarzystwie ubezpieczeniowym. Czy znacie kogoś, kto mógłby mi pomóc w otrzymaniu większej kwoty?

Rimano

Posty: 13

 
Najtańszą ofertę pod względem prowizji z tego co wiem posiadają na http://www.nobilum.com.pl. Widziałem, że wiele osób wygrało tam sprawy. Mają też dział z potwierdzonymi sukcesami. Dostałem ten namiar od znajomego, który wygrał odszkodowanie.

Wu

Posty: 22

 
Bardzo duża skuteczność wygranych sądowych jest pod względem odszkodowań. Robi się z tego duży biznes, dlatego wystarczy wybrać efektywną kancelarię specjalizującą się konkretnie w tych przepisach. Ewentualnie skontaktuj się z rzecznikiem ubezpieczeń to cię nakieruje na podstawowe pisma i niezbędne formalności.

Babuska4

Posty: 17

 
Daj dobrej kancelarii zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań pełnomocnictwo do działania w twoim imieniu, a zauważysz, że sprawa się szybko rozwiąże na korzyść. Zapamiętaj, żeby po powstaniu szkody od razu zapisać przebieg wypadku, określić świadków, porobić fotki, itp. W razie czego natychmiast wzywaj określone organy, które sporządzą podstawowy protokół.

AGDDDy1

Posty: 23

 
Mnie wkurza najbardziej opieszałość, przy zwrocie pieniędzy. Wtedy trzeba mieć dużą siłę nacisku, aby przyśpieszyć pewne procesy. Pracowałem na niskim stanowisku w pewnym popularnym TU, ale nie dałem rady znieść atmosfery fałszu. To tak naprawdę tylko biznes. Jeżeli płacisz dużą składkę, uczciwie to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sądownie przez pośrednika odzyskał kasę. Ja bym walczył do samego końca.

Ciszewe2

Posty: 30

 
Punktem kluczowym jest ustalenie sprawcy i jego pełnej odpowiedzialności. Warto zatem zbierać wszystkie materiały od ubezpieczyciela, wpłaty, warunki podpisania umowy. Od samego początku zapisywać rozmowy telefoniczne, mailowe, itp. Im szybciej zbierzesz dokumentację, tym prędzej odzyskasz pieniądze i to z nawiązką.

Mr Boks

Posty: 17

 
Jak jest udowodniona szkoda i masz uszczerbek zdrowotny i dobrze udokumentowane zdarzenie na sto procent wygrasz. W razie czego odwołaj się do Rzecznika Ubezpieczeń.

grall

Posty: 23

 
Teraz ubezpieczyciele to prawdziwe łajdaki. Kilka lat płaciłem składkę i to wcale nie w wersji minimalnej. Zdarzył się wypadek i co? NIC!! Odmówili mi moich pieniędzy. Szybki kontakt do kancelarii http://www.nobilum.com.pl rozwiązał sytuację praktycznie natychmiast. Ubezpieczyciel ugiął się pod merytorycznym naciskiem i dostałem jeszcze więcej kasy niż na początku oczekiwałem. Wystraszyli się groźby różnych sankcji.

QQrydza

Posty: 21

 
Wiele ludzi się boi walczyć o swoje, a to jawnie wykorzystują nawet duże towarzystwa ubezpieczeń. Często wystarczy tylko mocne zastraszenie prawne, aby odzyskać pieniądze. Nie kieruj się emocjami, ale czystym interesem, a wtedy wygrasz. Staraj się o żądanie najwyższej sumy przez zaistniałe dodatkowe problemy. Sądy idą często na rękę pod warunkiem, że masz do dyspozycji dobrą kancelarię.

donbagino

Posty: 21

 
Ubezpieczenia to jeden wielki biznes.

Jak nie zadbasz o swoje interesy i nie zagrozisz to po prostu stracisz. Masz kłopot? Udaj się do kancelarii lub przygotuj się z prawa ubezpieczeniowego. Nie widzę innego rozwiązania. Poza tym kancelarie specjalizujące się w tego typu usługach rozliczają się prowizją za dobrze wykonaną robotę.

Wertastable

Posty: 24