• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

radca prawny wroclaw

radca prawny wroclaw

Była żona robi mi problemy, w związku z kontaktem z moim synem. Zależy mi na prawniku, który pomógłby mi w walce o prawo do kontaktu z dzieckiem. Proszę o wasze opinie, jakiego adwokata uważacie za skutecznego w takich sprawach?

Blitz55

Posty: 27

 
No ja mogę mówić tylko za siebie, ale w mojej sprawie o odszkodowanie od miasta bardzo pomogła mi Kancelaria Prawna Łukasz Żurek. Ogólnie to jak nietrudno się domyślić, nie jest łatwo uzyskać jakiekolwiek zadośćuczynienie od takiego podmiotu jak magistrat...

Hmmm222

Posty: 15

 
Mnie by się przydał jakiś prawnik od prawa nieruchomości, bo mam kilka spraw do załatwienia. Ogólnie posiadam dwie kamienice w mieście, a chciałbym je puścić w najem.

Misio

Posty: 29

 
No nie podpowiem nikogo niestety. Mam to szczęście, że raczej z usług prawników nie musiałam jeszcze korzystać :) Oby tak było dalej, bo coś tam słyszałam o ciąganiu po salach sądowych i reszcie tych przyjemności.

Narcyzzz

Posty: 24

 
Dzień dobry, ja tylko napiszę, że sam za niedługo zakładam swoją kancelarię, więc za jakiś czas będę mógł siebie polecić:) Zostało jeszcze tylko zrobienie aplikacji adwokackiej i będę mógł ruszyć z tematem na poważnie!

mariuseus

Posty: 14

 
Niestety firmy ubezpieczeniowe to ładnie wyglądają, ale tylko na początku na papierze. A jak przychodzi do wypłaty środków to nagle okazuje się, że – klient nie spełnia wymagań...Ja muszę koniecznie znaleźć dobrego prawnika i zrobić jednej takiej firmie proces.

yarofe

Posty: 28

 
Apropos odszkodowań, to są to zazwyczaj trudne sprawy. Wiem, bo sam się starałem wyegzekwować kasę od pracodawcy, który mi nie zapewnił podstawowego bezpieczeństwa na budowie...

taplaty

Posty: 25

 
Nam się udało z żoną w miarę porozumieć co do warunków rozwodu i opieki nad dziećmi, ale wiem, że są pary, które wojują na sali sądowej na śmierć i życie...Współczuję takim osobom.

Hello98

Posty: 12

 
Ojej, ostatni raz kontakt z prawnikiem to miałem może dekadę temu. Trochę się od tego czasu pozmieniało, powstało multum nowych kancelarii i to takich z prawdziwego zdarzenia, które obsługują klientów indywidualnych i wielkie koncerny.

Madzia

Posty: 22