• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

program SKP dla biur rachunkowych, polecicie ?

program SKP dla biur rachunkowych, polecicie ?

Hej. Natknąłem się niedawno na program SKP. Czy ktokolwiek z Was miał z nim styczność? Będę wdzięczny za zarówno negatywne, jak i pozytywne sygnały.

kllarka

Posty: 4

 
Na podstawie doświadczeń rekomenduję ten program do prowadzenia biur rachunkowych: https://www.ksiega-podatkowa.pl/programy-dla-firm. Pomaga w obsłudze wielu przedsiębiorstw.

Adi666

Posty: 6

 
Od dłuższego czasu próbuję wybrać program do prowadzenia księgowości dla małych firm. Okazuje się, że oprogramowanie produkuje bardzo wiele przedsiębiorstw. Z kolei na pierwszy rzut oka ich oferta jest wręcz identyczna. To bardzo czasochłonne zajęcie.

Michaś

Posty: 8

 
Ucieszyłem się, iż program SKP dla małych firm mogę wykorzystać za darmo przez 60 dni. Dzięki temu poznam jego wszystkie funkcje i być może przekonam się do zrealizowania kupna.

Acclaim

Posty: 14

 
Od kilku tygodni rozglądam się i zastanawiam nad tym, który program do prowadzenia księgowości dla małych firm będzie bezdyskusyjnie najlepszy. Tymczasem okazuje się, że kwestia jest dyskusyjna. Mam nadzieję, że uniknę pomyłki :-)

Polaczek90

Posty: 7

 
Początkowo miałem mnóstwo wątpliwości, gdy chodziło o program SKP. Dopiero jego wersja demonstracyjna przekonała mnie w 100%. To godny uwagi produkt.

Czorny1337

Posty: 22

 
Od dłuższego czasu próbuję wybrać program do prowadzenia księgowości dla małych firm. Okazuje się, że oprogramowanie produkuje niesłychanie sporo przedsiębiorstw. Z kolei na pierwszy rzut oka ich propozycja jest wręcz identyczna. To niesłychanie czasochłonne zajęcie.

Kwatuszek

Posty: 17

 
Nie musiałem ponosić gigantycznego wydatku, gdy wybrałem program SKP dla biur rachunkowych. Jestem usatysfakcjonowany, że oprogramowanie jest systematycznie aktualizowane, a ja nie muszę za to w ogóle płacić.

Gurugum

Posty: 25

 
Zainwestowałem w solidny program do prowadzenia księgowości dla średnich firm i nie mam teraz żadnych kłopotów. Niedawno znajomy skarżył się, że jego oprogramowanie nie posiada odpowiednich funkcji, a wykupienie wyższej licencji to niebotyczny koszt. Mam odwrotnie.

3

Posty: 9

 
Lektura Waszych opinii utwierdziła mnie w przekonaniu, że program do prowadzenia księgowości dla średnich firm to znakomity pomysł. Przyznam szczerze, że początkowo podchodziłem do takiego pomysłu ze sporą rezerwą.

Tatusiek4

Posty: 22