• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Adwokat we Wodzisławiu, znany ??

Adwokat we Wodzisławiu, znany ??

Sprawa niezwykle pilna. Dokładnie karna. Potrzebuję pomocy jakiejś kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim. Mam prośbę o dość szybkie zreflektowanie się na moją prośbę. Bardzo dziękuję.

Specjalista

Posty: 4

 
To jestem ciekawa, czy można odstąpić od usługi. Nie satysfakcjonowałoby mnie szukanie rozwiązania przez takiego adwokata i też szukałabym kogoś skuteczniejszego w Jastrzębiu Zdroju. Ogólnie to wolę wiedzieć na czym stoję. Lecz wiem, że z tymi wycenami bywa naprawdę różnie.

Dervyl

Posty: 15

 
Trochę szkoda pieniędzy na takiego adwokata w Jastrzębiu, skoro można działać samemu. Jak dla mnie takie usługi są ostatecznością. Wiem, iż są obawy, natomiast nie taki diabeł straszny, jak go malują. Z takiego założenia wychodzę w sporo sprawach w moim życiu i jakoś daję radę :)

fuszerk78

Posty: 18

 
Na pewno taka sprawa będzie Cię kosztowała. Ja poradziłam, czyli przeżyłam sprawę samodzielnie bez żadnej pomocy adwokata w Wodzisławiu, ale jak masz pieniądze i stać Cię na taką usługę, to tym lepiej.

Czorny1337

Posty: 22

 
Osobiście miałem spory kłopot ze znalezieniem adwokata w Jastrzębiu Zdroju. Sprawa dotyczyła zasiedzenia. Wszędzie wielkie koszta, które konkretnie mnie przerażały. Poszukałem nieco na obrzeżach. To też jest jakieś rozwiązanie, bo wtedy jest taniej. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał korzystać z podobnych usług.

Babeczka

Posty: 9

 
Dla mnie głupotą jest jakiś sztywny cennik. Tak się nie da i byłoby to niesprawiedliwe. Mój adwokat w Wodzisławiu policzył swój czas, usługę i jeszcze resztę, jak pisma itd. Wówczas wiedziałem co za ile. Taka ogólna kwota jeszcze wygórowana nie satysfakcjonowałaby mnie wcale.

staryy67

Posty: 14

 
To może sytuacja nie zmusiła cię jeszcze do tego szukania. Ja robiłam wszystko, żeby znaleźć kogoś, kto pomoże mi w mojej sprawie, bo wiedziałam, że bez jakiegoś adwokata w Wodzisławiu będą nici. Dobrze się skończyło.

F-Dertus

Posty: 18

 
Jeśli już korzystać z usług jakiejś kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim to tutaj http://www.adwokat-kiwic.pl. Bardzo dobrze oceniam współpracę z kancelarią, a sprawa zakończyła się dla mnie oczywiście sukcesem.

Kmiotek55

Posty: 9

 
Tak też myślałam, że rozwikła się burza :) mam tylko nadzieję, że ktoś z was jeszcze poleci jakąś sprawdzoną kancelarię adwokacką w Wodzisławiu Śląskim i nie będzie ukrywał kosztów, jakie trzeba ponieść za usługi.

Wielki Duch

Posty: 22

 
Akurat w tej kwestii mam doświadczenie, bo właśnie tak dociekałam i mało który adwokat w Wodzisławiu Śląskim pokusił się o przekazanie dla mnie bardzo istotnej kwoty. Górne widełki tak nieco rozmyte, no a później zapłacić trzeba. Co polecam? Być nieustępliwym.

Yuri20

Posty: 8