• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

prawnik w Zielonej Górze, polecicie ?

prawnik w Zielonej Górze, polecicie ?

Jest jakiś bardzo dobry adwokat w Zielonej Górze, który zajmuje się odszkodowaniami? Auto mam rozbite, ale ubezpieczyciel wyliczył mi 30% kosztów naprawy. Nie zgadzam się na to i chce walczyć o to, co mi się należy.

Klakier

Posty: 1

 
Jeśli trafimy na dobrego prawnika z Zielonej Góry to zajmie się u odszkodowaniami i windykacją i zadośćuczynieniem. Żadna sprawa nie jest dla niego ciężka. My na prawie się znać nie musimy. Nasze zadanie to wybrać sobie do pomocy kogoś, kto się na tym zna i tyle

Black_Riot

Posty: 10

 
Tylko adwokat, który ma doświadczenie powinien się zajmować naszymi sprawami. Im poważniejsza sprawa tym niezwyklej liczy się jego obeznanie w tych tematach.

Dyduś45

Posty: 4

 
Poszukiwanie prawnika nie jest trudne. Można skorzystać z Internetu. Najpierw patrzymy, kto czym się zajmuje, a później bierzemy się za umawianie spotkania. Porady można odbyć telefonicznie, ale jeżeli sprawa jest bardzo ważna to najlepiej będzie się osobiście spotkać z prawnikiem i o tym wszystkim porozmawiać.

23-Obert

Posty: 16

 
Uzyskaniem wysokie odszkodowanie w Zielonej Górze dzięki kancelarii https://radcaprawny.net.pl, którą wszystkim polecam. Na stronie wszystko jest opisane. Pożądane byłoby skontaktować się z tak niezmiernie dobrze przygotowanym prawnikiem.

gregcie@

Posty: 6

 
Mieliśmy adwokata z Zielonej Góry, który zajmował się windykacją i rzeczywiście był w tym dobry. Znał się niezmiernie dobrze na prawie, dlatego zajmował się nawet niezmiernie ciężkimi sprawami. Znajdę do niego jakieś namiary to Wam podam. Według mnie to najlepszy specjalista w tych sprawach.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Mieliśmy adwokata z Zielonej Góry, który zajmował się windykacją i naprawdę był w tym dobry. Znał się bardzo dobrze na prawie, dlatego zajmował się nawet bardzo trudnymi sprawami. Znajdę do niego jakieś namiary to Wam podam. Według mnie to najlepszy specjalista w tych sprawach.

Marys56

Posty: 7