• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

prawidłowe rozliczenia podatkowe 2019, szukam programu !

prawidłowe rozliczenia podatkowe 2019, szukam programu !

Potrzebuję programu, w którym prawidłowo zrobię rozliczenie podatkowe za 2019 rok. Kompletnie się na tym nie znam, więc poleccie mi coś łatwego w obsłudze. Najlepiej jak bym mogła wysłać od razu e-deklaracje.

cicusss

Posty: 1

 
Myślicie, iż program pit 2019 nie udostępnia nikomu naszych danych? Troszkę boję się używać takich rzeczy. W internecie prędko mogą wypłynąć gdzieś nasze dane.

Haze89

Posty: 21

 
Gdybym mógł wykonać samodzielnie prawidłowo rozliczenie podatkowe za 2019 rok, zrezygnowałbym z corocznych wizyt w księgowości.

dabuj45

Posty: 5

 
Rozliczyć pit z jednej firmy nie jest kłopot. Ciężko jest kiedy pracowało się w paru różnych firmach, na różnych umowach. Za rok 2019 będę właśnie rozliczać się z różnych takich umów ciekawe jak mi pójdzie. Mam nadzieje, iż nie będzie większego problemu.

robson900

Posty: 28

 
Ja rozliczam pit 2019 w programie format. Na ich stronie www.pit-format.pl możemy odnaleźć dużo informacji jak odbywa się taka usługa. O nasze dane nie musimy się martwić, wszystkie są chronione.

Robuś

Posty: 6

 
Rozliczyć pit z jednej firmy nie jest problem. Ciężko jest kiedy pracowało się w kilku różnych firmach, na różnych umowach. Za rok 2019 będę właśnie rozliczać się z różnych takich umów ciekawe jak mi pójdzie. Mam nadzieje, że nie będzie większego problemu.

Iwona3

Posty: 21