• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

rejestracja spółki przez internet

rejestracja spółki przez internet

Rejestrowaliście kiedyś spółkę komandytową przez neta? Jak to wygląda? Zastanawiam się dość poważnie nad takim rozwiązaniem.

Lalusiek2

Posty: 18

 
Słyszałem ostatnio od klienta, że istnieje możliwość rejestracji spółki online. Ja tam póki co nad spółką nie myślę, ale może w przyszłości będzie taka okazja:)

Nie mówię nie.

bigstarr

Posty: 22

 
Mogę Ci podrzucić link do www.luxbiuro.com.pl. Jak dla mnie bardzo sprawna obsługa, nie ma się do czego przyczepić. Zarejestrowali mi spółkę w jeden dzień, z miejsca dostałem krs, nik, regon.

Szybcy i dokładni.

elemen_th

Posty: 17

 
Spółka cywilna, a spółka akcyjna to zupełnie dwie różne sprawy, jeszcze inne cechy ma spółka zo.o. i jawna...trochę w tym temacie siedziałem przez pewien czas i naprawdę trzeba sobie szczegółowo przeanalizować te rodzaje.

Jasio

Posty: 20

 
No jeszcze nie musiałem nigdy, ani sprzedawać, ani rejestrować spółki...także nie będzie tutaj ze mnie najlepszy doradcą:P Ale wszystko przede mną, może kiedyś uda się z kimś stworzyć jakiś fajny biznes.

Penio

Posty: 16

 
Widziałem parę serwisów, które oferują rejestrację spółki za pomocą jednego kliknięcia...problemem wielu tych stron moim zdaniem jest bardzo zły projekt samej witryny.

Trudno się połapać tak naprawdę, gdzie co jest...

secret santa

Posty: 26

 
Firmę jednoosobową, albo spółkę cywilną można zarejestrować w 1 dzień. Inaczej to wygląda w przypadku spółki jawnej, albo partnerskiej, wtedy i czas oczekiwania i koszty są już zdecydowanie większe.

trapkodobry

Posty: 20

 
A w jakiej branży ta spółka? Tak się pytam, bo sam szukam partnera do wspólnego biznesu w branży informatycznej :)

Pozdrawiam!

mobista

Posty: 14

 
Mnie zależy, żeby szybko dostać nip, regon, wpis do krs, a z tego co wiem, ta cała procedura się potrafi trochę ciągnąć;/

O kosztach nie będę nawet wspominał, bo też jak dla mnie są za wysokie.

Grooby

Posty: 15

 
Z tego co ja widzę, to coraz więcej spółek w kraju powstaje. Jednak we dwójkę, albo w jeszcze większej grupie, można więcej zdziałać, zwłaszcza, że konkurencja rośnie w każdej branży.

Merlinek

Posty: 12