• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

szukam profesjonalnego systemu przetwarzanie danych osobowych w firmie

szukam profesjonalnego systemu przetwarzanie danych osobowych w firmie

Cześć. To będzie trudny koniec roku, bo muszę zorganizować dokumentację dotyczącą przetwarzania danych osobowych w moim biurze rachunkowym. Ktoś może ma doświadczenia w temacie? Jak to sprawnie i zgodnie z ustawą zrobić?

Miluśkooo2

Posty: 19

 
Tak się składa, że jestem odpowiedzialny w naszej szkole za te sprawy, a akurat danych osobowych jest sporo, bo raz, że uczniowie, a dwa, że personel. Specjalną dokumentację dla sektora oświatowego udało się nam zamówić ze strony http://rbdo.pl/sklep. Cały czas jesteśmy też z kontaktem z tym sklepem i korzystamy z porad praktycznych od ich ekspertów. Może od nich zamów dokumentację...mają wersje dla firm, dla szkół, dla organizacji itd.

Gerard45

Posty: 13

 
Niektórzy to liczą, że ich nikt nie skontroluje, ale to jestem zdania, że lepiej nie kusić losu. Wdrożenie takiego systemu to są małe pieniądze, a przynajmniej można czuć się bezpiecznie.

Moa22

Posty: 14

 
To prawda, że trzeba wdrażać specjalną dokumentację, a niektóre zbiory danych rejestrować w GIODO. Słyszałem, że się niezłe kary potrafią posypać, nawet do 50 tyś złotych, a jak ktoś będzie oporny to nawet 2 lata odsiadki :) Uderzają z grubej rury. O wszystkim się dowiedziałem przez przypadek ze stronki http://rbdo.pl/category/informacje-prawne. Oni tu dokładnie opisują co i jak. Warto się zaznajomić.

RadeQ

Posty: 21

 
Dużo przydanych informacji o tym jak chronić dane osobowe w firmie, szkole, stowarzyszeniu itd, znalazłem na stronie http://rbdo.pl/category/informacje-prawne. Tutaj dokładnie masz napisane kto musi taką dokumentację prowadzić, co zgłosić trzeba do GIODO i jakie są kary jak ktoś nie dopełni formalności:P A powiem Ci tak orientacyjne, że są to grzywny nawet na kilkadziesiąt tysiączków...

mariuseus

Posty: 14

 
Ja prowadzę swoją niewielką działalność jako biuro rachunkowe i tematem ochrony danych interesowałem się już dawno temu, także śledziłem akurat zmiany w przepisach. Dokumentację przetwarzania danych udało się dostać w dobrej cenie na stronie http://rbdo.pl/sklep. Proponuję tutaj rzucić okiem, oprócz pakietów dokumentów są artykuły na ten temat. Jak coś, to można też skorzystać z porad ekspertów, jakby ktoś nie dawał sobie rady z prowadzeniem dokumentacji, czy rejestracją w giodo. Cześć. !

Cyber55

Posty: 12