• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Korzysta ktoś może z żeli które mają poprawić erekcję, powiększyć penisa itp.? Przez pół życia raczej patrzyłem na takie specyfiki z przymrużeniem oka ale ostatnio coraz bardziej się skłaniam do tego żęby coś takiego kupić...Jakieś podpowiedzi?

figo

Posty: 6

 
Czasami z żoną rozmawiamy o seksie i z tego co ona mówi wynika że jednak długość się liczy, choć nigdy mi tego wprost nie powiedziała to tak wyczytuję sobie między wierszami.

ireczuś34

Posty: 20

 
Cały myk polega na tym, że kobieta potrzebuje o wiele więcej czasu żeby osiągnąć prawdziwy orgazm niż mężyczna..stąd są problemy z seksem bo faceci tego nie ogarniają...ja zacząłem ostatnio stosować specjalny żel Dr.Penigreat żeby nie kończyć za szybko, żę moja kobieta mogła faktycznie też dojść, a nie tylko udawać że doszła tak jak 90 % kobiet – według statystyk tak właśnie jest.

Wariat

Posty: 19

 
Tak się zastanawiam czy któryś z moich znajomych kupuje sobie jakieś tabletki zwiekszające libido, ale chyba nie będę nikogo o to pytał bo coś czuję że zostałbym źle odebrany :D

labuh

Posty: 5

 
Trochę bym chciał zacząć się czymś suplementować a trochę mam obawy czy mi się to jakoś na zdrowiu nie odbije. Co myślicie? Jest ryzyko jakiś szkodliwych skutków ubocznych przy tego typu preparatach ?

Tomcio

Posty: 9

 
Moim zdaniem dobry seks zaczyna się zawsze od rozmowy..jeśli między parą jest fajny kontakt, jeśli potrafią ze sobą rozmawiać – w tym o potrzebach seksualnych - to będzie potem pod pierzynką iskrzyć :))

hoho56

Posty: 13

 
U nas największym problemem jeśli chodzi o sex jest brak czasu...a jeszcze teraz jak mamy dzieci to już w ogóle żeby znaleźć trochę wolnego czasu choć na szybki numerek to naprawdę trzeba się nakombinować.

Lupusx

Posty: 12

 
Miałem taki okres w życiu że ciężko mi było podczas seksu, a w zasadzie tego seksu to prawie nie było a jak już się zdarzał to trwał krótko i ogólnie nie był najlepszy. Teraz już jest lepiej. Zmieniło się dużo jeśli chodzi o moją prace, życie osobiste, dietę, dużo musiałem wprowadzić zmian.

Dziadek

Posty: 10

 
Myślę że jęsli już coś jest dopuszczone do sprzedaży to o jakieś negatywne skutki nie ma co się bać, inna sprawa że trzeba czytać skłąd na etykiecie, bo też tak brać w ciemno bez sprawdzenia co oni tam w skład wsadzili to bym się nie odważył.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Zawsze taka suplementacja to jakaś ingerencja w ciało i organizm ale już wolę taką ingerencję niż jakieś operacje czy zabiegi powiększające..na coś takiego bym nigdy nie poszedł.

anna_00

Posty: 6