• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Fartuchy fryzjerskie, gdzie kupie ?

Fartuchy fryzjerskie, gdzie kupie ?

Hej, interesuje mnie odszukanie czegoś takiego jak główka fryzjerska z włosami naturalnymi, wiem, iż są najlepsze do ćwiczeń. Jeśli ktoś wie, gdzie można coś takiego nabyć po znośnej cenie, niech pisze.

czarnuszek

Posty: 13

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać odpowiednio. Sama zakupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bowiem nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki porządnej jakości wcale nie jest mała.

gregcie@

Posty: 9

 
Mają bardzo dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, dlatego polecam. Widzę, że w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, dlatego nie ma potrzeby wydawać dużych pieniędzy.

67-kristoo

Posty: 22

 
Mam nadzieję, że i mnie przypadną manekiny sklepowe, które zamówiłam w hurtowni. Z opisu i zdjęć wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby naprawdę trwały.

Nimert56

Posty: 15

 
W moim zakładzie nożyczek fryzjerskich zawsze jest za mało. Skorzystam z waszej propozycji, bo widzę, że mają dobrej jakości wyroby, renomowanych producentów.

Miki

Posty: 16

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie oferują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie zakupiłam do domu, także trenuję:)

Lupusx

Posty: 15

 
To świetna hurtownia http://hurtowniaolaf.pl. Mają bogaty wybór jeśli chodzi o nożyczki fryzjerskie, szczotki oraz wszelkiego rodzaju asortyment do salonu. Warto się tam na sam początek wyposażyć, a i później w miarę potrzeb robić u nich zakupy. Zawsze mają jakieś promocje i świetne nowości.

Pipek56

Posty: 17

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, że czytam nieraz fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, dlatego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Kupiłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

Ciszewe2

Posty: 31