• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wyposażenie salonu piękności, co polecicie ?

Wyposażenie salonu piękności, co polecicie ?

Cześć. Jak Waszym zdaniem winno zostać zaplanowane wyposażenie salonu fryzjerskiego? Macie jakieś sprawdzone rady, jakie zdały egzamin w praktyce?

Różyczka

Posty: 8

 
Wydatek związany z urządzeniem salonu kosmetycznego szacuję na co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Niezwyklej wyspecjalizowane gabinety mogą stanowić wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych.

amazonn6

Posty: 22

 
Znakomite urządzenie gabinetu kosmetologii warunkowała współpraca ze sklepem: http://spashop.com.ua/. Serdecznie polecam tą firmę, ponieważ bardzo pomogli mi uruchomić mój gabinet kosmetologiiczny. Bez nich byłoby to zdecydowanie trudniejsze. Dostarczyli wszystko pod wskazany adres bardzo szybko!

pawel253

Posty: 12

 
Niedawno za priorytet postawiłem sobie urządzenie salonu piękności. Wydaje mi się, że będę w stanie sprostać zadaniu przede wszystkim dzięki fachowym poradom, które udało mi się znaleźć w obrębie tego forum dyskusyjnego. Poza tym przeczytałem co najmniej kilka rzeczowych publikacji.

Kódłaty

Posty: 24

 
Nie dziwię się, że wyposażenie salonów fryzjerskich budzi zainteresowanie wielu przedstawicieli tej branży. Na rynku działa jednocześnie spore grono producentów.

cinto

Posty: 25

 
Zdaję sobie sprawę, że wyposażenie salonu piękności to odpowiedzialne zadanie, którego podjąłem się wspólnie z narzeczoną uruchamiając nowy biznes. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.

NanoPIK

Posty: 15

 
Bardzo poważnie naruszyłem swój budżet, gdy kupowałem wyposażenie gabinetu kosmetologii. Po prostu chciałem, aby gabinet został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt.

LiOx

Posty: 17

 
Zastanówcie się nad tym czy sprzęt do salonu kosmetycznego, który chcecie zakupić w satysfakcjonująco krótkim czasie Wam się zwróci. W przeciwnym wypadku być może nie warto dokonywać zakupu konkretnych urządzeń. Pomyślcie o tym, bo szkoda wyrzucać pieniądze w błoto.

dudzik78

Posty: 9

 
Mam wrażenie, iż na tym forum wypowiada się dużo ludzi, które mają za sobą urządzenie gabinetu kosmetologii. Dziękuję za Wasze wypowiedzi i porady, które właśnie czytam.

bartek33

Posty: 13

 
Zaopatrywałem się w niezbędne wyposażenie dla kosmetologii do gabinetu, w którym swoje usługi świadczy moja żona. Powiem szczerze, że poszukiwania najlepszych cenowo ofert zajmują sporo czasu.

Klakier

Posty: 18