• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Mezoterapia w Rzeszowie, jaki gabinet ?

Mezoterapia w Rzeszowie, jaki gabinet ?

Jak ktoś z was korzystał z zabiegów medycyny estetycznej w rzeszowie, niech da znać. Mam obawy pójść gdzieś bez sprawdzenia salonu. Wiele się teraz słyszy, iż mają kiepskiej jakości urządzenia i zero praktyki.

Maciejoo

Posty: 13

 
Tutaj mają depilację laserową http://www.pracowniawdzieku.pl/ipl.htm sama nie korzystałam jeszcze, lecz mam zamiar. Ale jeśli chodzi o Rzeszów to dużo kobiet tutaj właśnie wykonywało zabieg, koleżanki też, więc polecam.

Miner-ooo

Posty: 18

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, ale po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak naprawdę straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bo moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

Tatusiekk

Posty: 21

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w fachowym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

Krausek34

Posty: 30

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niesłychanie w porządku. Niezwykle się weselę, albowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

Babeczka

Posty: 16

 
Świetna rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i rzeczywiście po wykonaniu właściwej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i niezwykle się z tego faktu raduję. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

eGall

Posty: 22