• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Proszę mi polecić dobry gabinet kosmetyczny !

Proszę mi polecić dobry gabinet kosmetyczny !

Hej, jestem Tomek i może mało jaki facet prosi laski o radę, niemniej jednak ja muszę. Wiem, że znacie się na urodzie i dlatego proszę polećcie mi jakiś salon czy coś, gdzie usuwają włosy w Łodzi. Nawet kumple się śmieją, że jak małpa wyglądam, natomiast laski się brzydzą jak mnie widzą…

45@54

Posty: 16

 
Ahoj Koleżanko!

Jeśli to by była prawda, iż siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała wyśmienicie. Prawda jest jednakże taka, iż tak się nie da. Wystarczy jednakże wziąć się za siebie, albowiem to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy uprzednio w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy tylko ten salon jest taki cudny, lecz w razie czego przesyłam linka www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

EKO-Chatka

Posty: 27

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. http://www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, iż aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P lecz później się przyznała, iż gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram trochę kasy to też pójdę.

RufleX

Posty: 24

 
Taka szara cera to jak jazda nad przepaścią… niekiedy po prostu masz ochotę przestać walczyć i skoczyć… ja wiem jak to jest, też tak miałam przez ponad 2 lata, po mocnych środkach antykoncepcyjnych (Diane35), jakich nikomu nie polecam. To, co mogę polecić to salon Sthetica z Łodzi. Oni zadbali, żebym wyglądała znowu pięknie i młodo. Mam 27 lat a czułam się jak 35latka i tak wyglądałam. A obecnie? Czasami się mnie pytają o dowód jak kupuję alkohol, więc to coś oznacza :D

Mechanik

Posty: 15

 
Powinnaś zajrzeć do tego salonu na wydawniczej jak jesteś z Łodzi. Ja jak idę to właśnie tam, bo tam po pierwsze: najlepiej jestem traktowana, po drugie: ceny są przystępne, po trzecie: jest wysoka jakość zabiegów i miła, przyjazna obsługa. Może i są doskonalsze salony, niemniej jednak ja nawet nie mam po co szukać, bo póki co lepszego niż ten u nas w mieście nie odnalazłam. Po prostu zakład na 5+ ;-) Trzymam kciuki, byś się poczuła lepiej i lepiej wygląda, tak jak pragniesz, Amen! :)

kubaraj

Posty: 29

 
Ogólnie ja nie lubię polecać czegoś, bo wiadomo, iż każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, lecz kurcze not ten salon muszę polecić, bo jest rzeczywiście super! http://www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednakże jakoś w przeciwnym razie i wyglądam o dużo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Później poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

iwanowskis

Posty: 21

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne a po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, iż dziś dłużej siedzę w pracy, bowiem do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. http://www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz jedynie się zrelaksować i spróbować wykonać coś jedynie dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

Wielki Duch

Posty: 23

 
Swobodnie mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, bowiem trochę trudne słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, ale mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam rzeczywiście pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z różnymi salonami, zakładami itp, ale one się nie umywają. Niekiedy bywało, że ja miałam większą wiedzę niż oni, ale w Sth wszyscy są bardzo dobrze wyszkoleni, uprzejmi, tak że chce się chodzić każdego dnia lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

BerciQ89

Posty: 16

 
Niezwykle, ale to baaardzo zapraszam Ciebie do http://www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, natomiast wyglądał on już na faktycznie zaawansowane grudki! Zabiegi są drogie, ale działają natomiast dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i zwyczajnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Niezwykle będę trzymała kciuki, abyś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie tylko zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

Gurugum

Posty: 25

 
Siemaneczko, bardzo lubię dzielić się radami, tym bardziej jak faktycznie znam się na temacie, albo jak mam coś znaczącego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce natomiast ja taki znam, ha! http://www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie odpowiedni. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

czarny021

Posty: 26