• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

branding, firma ??

branding, firma ??

Witam. Z góry bardzo dziękuję za polecenie kogoś od logo. Przeglądałem już w dużo miejscach usługi projektowanie logotypów, lecz nic szczególnego nie zwróciło mojej uwagi. Jak coś to czekam i dzięki.

Hostelos3

Posty: 7

 
Mnie też interesują usługi projektów stron internetowych. Nie wiem, czym kierować się przy wyborze. Tych usług jest dziś chyba najwięcej. A Wy co sądzicie? Może macie jakąś sprawdzoną usługę? Jak możecie polecić jakiegoś konkretnego usługodawcę, z góry bardzo dziękuję.

iDuri

Posty: 22

 
Dokładnie ja też będę potrzebował tego rodzaju usług. Koniecznie muszę odszukać kogoś rzetelnego od projektowania stron internetowych. Muszę zerknąć na oferty usługodawców. Nie mogę pozwolić sobie na pierwszą z brzegu firmę, która nie sprosta moim oczekiwaniom.

namok

Posty: 11

 
Fotografia studyjna to ścisła dziedzina. Zwykł fotograf nie będzie ci umiał pomóc. Kiedyś też myślałem nad taką profesjonalną sesją zdjęciową. W końcu zdjęciami zajął się mój brat pasjonat fotografii i jakoś poszło. Ogólnie to rzeczywiście bardzo ciekawy pomysł co do takiej porządnej oprawy graficznej w sklepie. Na klientów to działa.

D.N.O.

Posty: 16

 
A jeszcze myślałem nad kalendarzami. Muszę powiedzieć, iż takie z logo firmy naprawdę niezmiernie fajnie się prezentują. Chyba się zdecyduję na taki gadżet reklamowy. Pozdrawiam.

QQrydza

Posty: 21

 
Mnie koniecznie konieczna jest fotografia produktowa. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu sprawdzonych usług. Koniecznie musi być to fachowo działająca firma.

Mariusz

Posty: 21

 
Jeśli potrzebujesz naprawdę profesjonalnej sesji zdjęciowej, to polecam tego usługodawcę http://www.duonet.eu/pl/oferta/foto/68-fotografia-produktowa. Oferuje fotografię produktową i wiele innych dodatkowych usług.

Zeetttt2

Posty: 10

 
Właśnie od tego mamy fachowców. Ja również skorzystałam z takiej pomocy, bowiem sama nie dałabym sobie rady. Fachowcy od responsywnych stron internetowych mają mnóstwo wiedzy i wiele ciekawych pomysłów na promocję firmy.

Misio

Posty: 29

 
Jeśli chodzi o strony internetowe, to koniecznie trzeba wybrać konkretnego rzetelnego usługodawcę. Nie ma mowy o tym, żebym miał wybrać usługę bez sprawdzenia opinii na temat fachowcy. Już raz się naciąłem.

Kruk

Posty: 28

 
Uważam, że branding to świetna dziedzina. To usługi, dzięki którym udało mi się bardzo szybko wypromować firmę i mam już pierwsze koty za płoty. Póki co działam już sam, ale wiem, co robić. Nie mogę narzekać. Trafiłem na świetną firmę, która zajęła się promocją mojej marki. Polecam każdemu skorzystać z takich usług.

pracuss33

Posty: 7