• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Quantum break download, szukam !!

Quantum break download, szukam !!

Hej, już od długiego czasu nie gram w gry komputerowe. Dziś jednakże mam sporo czasu i zastanawiam się nad jakimś tytułem. Co dziś jest warte sprawdzenia jeżeli chodzi o gry akcji z elementami planowania?

Babeczka

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o prezent to wszystko zależy do tego w jakie gry lubi grać Twoja córka. Może jednakże oprócz grę kupować lepiej ją pobrać z internetu w celu przetestowania jej?

udziec

Posty: 16

 
Mój syn już od dawna gra w takie gry jak far cry primal czy hitman 2016 i nie był przerażony brutalnością. Uważam, że czasy się zmieniły i obecnie osoby młodsze również są gotowe do tego aby bawić się w tego typu produkcjach.

Prawnik44

Posty: 17

 
Obecnie gry komputerowe są tak samo interesujące jak produkcje w które można było zagrać jeszcze kilka lat temu. Jeżeli zależy Ci na dynamice to do gustu powinien przypaść Ci najnowszy far cry czyli Far Cry Primal, który moim zdaniem jest naprawdę świetną i wartą sprawdzenia grą.

Wertastable

Posty: 24

 
Oczywiście, że far cry primal to również gra, która przypadnie dziewczynom do gustu. Znam bardzo wiele dziewczyn, które uwielbiają zabawę w tego typu produkcjach i doskonale dają sobie w nich radę.

marcin22

Posty: 10

 
Jeżeli nie wiesz czy wwe 2k16 przypadnie Ci do gustu to zdecydowałbym się na pobranie tej gry. Wystarczy, że do nazwy wwe 2k16 dodasz download a bez problemu znajdziesz serwisy na których pobierzesz tę grę.

trapkodobry

Posty: 20

 
Kupowanie gry na prezent to moim zdaniem kiepski pomysł. Twój syn może w końcu pobrać sobie praktycznie każdą grę z sieci i prawdopodobnie wszystkie w które uwielbia grać już posiada w swojej kolekcji. Moim zdaniem jest to dobry pomysł jedynie gdy na pewno wiesz, że Twój syn nie posiada gry a bardzo chciałby ją mieć.

Anno Domini

Posty: 13

 
Wielu moich znajomych pobiera najnowsze gry przez internet i jeszcze nigdy nie miało z tego powodu żadnych problemów a więc uważam, że ryzyko jest naprawdę znikome.

innaret

Posty: 14

 
Jeżeli zależy Ci na bezproblemowym pobraniu gry Far Cry Primal to zapraszam Cię do skorzystania z tego linku: http://centrumdownload.pl/far-cry-primal-download-pc-pelna-wersja.

Speedy_UT

Posty: 16

 
Oczywiście, że gry komputerowe nawet w Twoim wieku będą w stanie dostarczyć Ci mnóstwa zabawy. Jak najbardziej polecam Ci spróbować więc zagrać w któryś z nowych tytułów.

inhuman

Posty: 12