• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

zawory nierdzewne, gdzie szukać?

zawory nierdzewne, gdzie szukać?

Witam. Gdzie kupię dobrej klasy zawory sterujące kierunkiem powietrza? Potrzebuję zmodernizować pewną linię produkcyjną, która już dawno wymaga unowocześnienia. Jakaś porada? Czekam i z góry dziękuję za odzew.

nowoter

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o złącza wtykowe, to polecam ten sklep internetowy https://aplustech.pl/pl/produkty/pneumatyka/zlacza-wtykowe/. Znajdziesz tu wszystko z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Wszystkie urządzenia dobrej klasy.

anjopal67

Posty: 17

 
Kupiłem na aukcji złącza wtykowe i na nieszczęście muszę przyznać się do błędu, albowiem chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś wykwalifikowany sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

Lipa08

Posty: 8

 
Kupiłem na aukcji złącza wtykowe i niestety muszę przyznać się do błędu, bo chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś profesjonalny sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

ui5609

Posty: 12

 
A mnie udało się kupić zawory pneumatyczne dobrej klasy w przystępnej cenie. Okazja nie byle jaka, bo sklep miał wyprzedaż naprawdę sprawdzonych podzespołów automatyki przemysłowej.

Kruk

Posty: 11

 
Nam zależy na fachowej i rzetelnej współpracy z jakimś sklepem, który oferuje sprawdzoną automatykę przemysłową. Szykuje się wiele zmian na paru liniach i dlatego zależy nam na jakimś naprawdę rzeczowym dostawcy urządzeń, w tym zaworów nierdzewnych. Jak znacie i polecacie, piszcie. Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Babeczka

Posty: 16

 
Nigdy nie kupuję na aukcjach. Byłbym nieodpowiedzialny, kupując automatykę przemysłową, nie mając pojęcia od kogo. Polecam sklep A+ Tech, ponieważ to sprawdzony dostawca, któremu warto zaufać. Ma dosłownie wszystko, a jak nie ma to zawsze można zamówić. Polecam.

wieszdo87

Posty: 4

 
Podobnie jest w naszym przypadku, ponieważ czeka nas wymiana zaworów elektromagnetycznych i to na szybko. Przeglądaliśmy oferty i rzeczywiście nawet urządzenia tego samego producenta różnią się w cenie u różnych sprzedawców. Mam nadzieję, że to ten sam sprzęt :)

Fifej23

Posty: 11

 
Najpierw musimy rozeznać się dokładnie, czego potrzebujemy. Czekamy na odzew projektantów. Na pewno będą nam potrzebne nowe zawory sterujące i złącza. Po drugie musimy być pewni co do zakupionych elementów, że są dobrej jakości.

Michałek

Posty: 8

 
Może poczytać opinie na temat sprzedawców. Ostatnio oglądałem zawory pneumatyczne i powiem, że różnią się ceną. Niektóre z opisów całkiem w porządku, no lecz tak czy w przeciwnym wypadku , trzeba dopasować model pod kątem funkcji, którą ma spełniać, a dopiero później porównywać ceny.

Grooby

Posty: 15