• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Systemy wykrywania i sygnalizacji

Systemy wykrywania i sygnalizacji

Dzień dobry wszystkim! Piszę tu na forum, aby poradzić się Was jaki jest obecnie najlepszy system zabezpieczeń w domkach wielorodzinnych. Zależy mi na osobnym haśle dla obu domów.

atomek_25

Posty: 20

 
Godna polecenia firma, która nie tylko sprzedaje systemy zabezpieczoniowe, ale i doradza to JSP (ich strona internetowa jsp.com.pl).

jacor

Posty: 26

 
Na wszystko przyjdzie czas. O ile ktoś się będzie chciał włamać do twojego domu to z pewnością mu się jakoś uda. To, co jest ważne to nie tyle posiadanie kamer co dobre ich umiejscowienie, a do tego niestety będzie Ci potrzebny fachowiec z branży, który może nie zamontuje Ci (choć też tacy są), a doradzi, gdzie warto jest umieścić „wielkiego brata”.

BerciQ89

Posty: 16

 
Chodzą słuchy w branży, że nie ma idealnego zabezpieczenia przed włamaniem, jeśli włamywacz posiada specjalistyczny sprzęt. Jednakże nie oszukując się… w Polsce raczej mamy biednych złodziei.

k124l

Posty: 14

 
Mądre podejście do całej sytuacji jest tutaj kluczem do sukcesu. Warto jest przy takim wyborze (mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo twoje i rodziny) skontaktować się z fachowcami w branży. Nie kupuj lepiej niczego sam.

bienkus22

Posty: 26

 
Dobrym rozwiązaniem będzie kontakt ze specjalistą, który będzie w stanie doradzić Tobie w tym wyborze. Jedna z firm, która jest godna polecenia to jsp (tutaj ich strona www jsp.com.pl).

Mr Boks

Posty: 18

 
Z pewnością każdy zakład powinien mieć dobrej jakości kamery przemysłowe, jednakże czasami dźwięk jest ważniejszy niż wizja, więc zastanów się czy na pewno go nie chcesz.

taplaty

Posty: 25

 
JSP to firma z doświadczeniem w branży, także z pewnością jest w stanie zaopatrzyć Cię w to, co tylko sobie zapragniesz. Tutaj jsp.com.pl masz do nich kontakt, warto jest się umówić na spotkanie lub chociażby wysłać wiadomość email.

anjopal67

Posty: 17

 
Osoby, które na ogół same kupują i montują systemy alarmowe popełniają kupę błędów, od złego umiejscowienia kamery, poprzez ustawienie zbyt łatwego hasła dostępu poprzez nieumiejętne podłączenie elektroniki.

foken

Posty: 16

 
Z pewnością warto abyś sprawdził ofertę tutaj jsp.com.pljsp.com.pl Poszukiwania dobrego systemu zabezpieczeń mogą trochę trwać, zatem warto korzystać z zakładów, które są długo na rynku a dodatkowo posiadają nowe technologie w swojej ofercie.

Krausek34

Posty: 30