• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Imprezy dla firm na Mazurach, dobra firma ?

Imprezy dla firm na Mazurach, dobra firma ?

Zależy mi znaleźć rzetelną i doświadczoną firmę, która proponuje imprezy 4x4 w Warszawie. Chodzi szczególnie o porządny sprzęt, żeby nie było niespodzianek. Jak korzystaliście i było ok, to dajcie znać, czekam i pozdrawiam.

SABUR

Posty: 4

 
Bardzo spoko propozycja. Chyba też się zdecydujemy na takie atrakcje w Zegrzu. Czekamy aż zrobi się ciepło i działamy. W końcu jakiś dobry pomysł wpadł mi do głowy :)

azBee

Posty: 23

 
Dużo słyszałem o takich właśnie imprezach 4x4 w Warszawie i pomysł jak najbardziej mi się podoba:) szkoda tylko, że to nie od pracowników wychodzi inicjatywa, a od góry :) Ogólnie jestem za organizacją takich wypadów, w sezonie letnim tym bardziej. Ale i zimą oferta jest niczego sobie.

Nilosik

Posty: 22

 
Z własnego doświadczenia polecam tę ofertę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Agencja organizuje nie tylko imprezy dla firm na Mazurach, natomiast w wielu innych miejscach. Ma niezawodny sprzęt i zawsze precyzyjnie dopracowany scenariusz każdego wyjazdu integracyjnego. Polecam, są najlepsi.

mew soncz7777

Posty: 12

 
Faktycznie mają niesłychanie dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, niemniej jednak jeśli chodzi o miejsca to są to naprawdę wielokrotnie nawet takie, o jakich nie mamy pojęcia, iż takie są :) Też polecam tę agencję, bowiem znamy ją od paru lat i korzystamy z zawsze wypasionej i doświadczonej oferty.

Jimer55

Posty: 17

 
W obliczu potrzeb, jakie teraz są w firmach to świetny pomysł. Więc jak najbardziej warto z takich propozycji korzystać. Ogólnie polecam atrakcje w Zegrzu, duży wybór ma ta agencja. Koszta w miarę.

XXelo79

Posty: 26

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, jaka od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, że sprzęt można wynająć itd., niemniej jednak z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada stosowne doświadczenie.

neimar10

Posty: 16