• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ROLLMASAZ GOLD PROFESSIONAL

ROLLMASAZ GOLD PROFESSIONAL

Może ktoś z Was miał jakąś styczność z rollmasażami i może coś więcej na ich temat powiedzieć. Jak ten sprzęt się sprawdza, czy faktycznie warto się na niego zdecydować w salonie urody? Jak z zainteresowaniem takimi urządzeniami wśród klientek czy faktycznie warto w taki sprzęt zainwestować, a jeśli tak to po jaką firmę sięgnąć jeśli chodzi o produkcję tych urządzeń?

matckhew

Posty: 1

 
Staraj się poszukać firmy, które ma faktycznie szerokie zakres propozycji jeśli chodzi o sprzęt do klubu fitness. Obecnie właśnie te różne urządzenia, która charakteryzują się szansą na modelowanie sylwetki cieszą się popularnością i bardzo często w takich salonach się pojawiają. Wato się na nie zdecydować i zwrócić uwagę na to, by sprzęt był faktycznie jak najbardziej funkcjonalny i jakościowo stał na wysokim poziomie.

Aniusiaaa1

Posty: 17

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o proponowane sprzęty do masażu czy rollmasażu to warto się zdecydować na sprzęt, który będzie dawał szerokie możliwości jeśli chodzi o jego wykorzystywanie. W tym momencie te sprzęty, które się pojawiają są ciągle udoskonalane i można na ich funkcjonalność liczyć.

neimar10

Posty: 16

 
Moim zdaniem o salon kosmetyczny czy klub fitness warto zadbać po kątem tego jaki sprzęt tam będzie umieszczony np. pod kątem modelowania sylwetki. Wiele osób, które w takich miejscach się pojawiają decyduje się właśnie na korzystanie z takich zabiegów, które pozytywnie wpływają na modelowanie sylwetki. W tym zakresie obecnie sporo się dzieje i na proponowany sprzęt warto się zdecydować.

Gruszek2

Posty: 24

 
Raczej większość miejsc takich jak kluby fitness funkcjonuje obecnie na wysokim poziomie i można liczyć na to, że te miejsca będą dawały również szerokie możliwości wszystkim, którzy z nich będą korzystać. Modelowanie sylwetki to jedna z tych usług, które faktycznie budzą coraz większe zainteresowanie i można oczekiwać, że faktycznie te proponowane urządzenia, które to ułatwiają będą bardziej funkcjonalne.

Riko64

Posty: 2

 
Z takich sprzętów do masażu na pewno można liczyć na ofertę https://vacusilver.pl/. W ofercie rollmasaże i kompleksowo sprzęt, którym będzie można wyposażyć salon urody. Jeśli stajesz przed koniecznością przygotowywania takiego wyposażenia to faktycznie można liczyć na tą firmę. Wybór sprzętu jest świetny, jakościowo urządzenia są na wysokim poziomie a dodatkowo firma gwarantuje także kompleksowo pomoc serwisową więc tutaj duży plus.

enriquess

Posty: 6

 
Z salonami urody jest tak, że bez nowoczesnego sprzętu obecnie trudno się przebić więc faktycznie warto na takie wyposażenie postawić, zdecydować się na taki sprzęt i go w swoim salonie wprowadzić. Od tego zależy ewentualna konkurencja z innymi salonami urody więc warto dbać o swoje unowocześnienie.

adam86

Posty: 8

 
Na pewno jeśli chodzi o rollmasaże to efekty wykonywania takiego masażu są bardzo dobre, ale faktycznie warto mieć odpowiedni sprzęt do jego wykonania. Jeśli masz salon kosmetyczny to trzeba postawić na dobrej jakości urządzenia, które w takim miejscu będą się znajdować i będzie się z nich korzystało.

Black_Riot

Posty: 6

 
Sprzęty do modelowania sylwetki czy między innymi różnorakie urządzenia ułatwiające trening, w tym zakresie na pewno warto sprawdzać różnych producentów, różne firmy, by w miarę możliwości wybrać coś co będzie spełniało oczekiwania kupujących. Chodzi ostatecznie o taki sprzęt, który będzie funkcjonalny.

MAx_elo

Posty: 9