• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kajaki Tanew, kto ??

Kajaki Tanew, kto ??

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie świetnym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, jaka nie posiada doświadczenia?

Rico

Posty: 14

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Radziu

Posty: 11

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

Polaczek90

Posty: 14

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować poprzez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już sporo razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi ponieważ są naprawdę solidne.

showmemore43

Posty: 23

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najniezwyklej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie bowiem widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

alimer56

Posty: 22

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest niewątpliwie niesłychanie ważny. Szczególnie jeśli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, jaka jest stosunkowo spokojna gdyż dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Potem stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

djop7ek

Posty: 18