• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf ślubny Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Zielona Góra, kogo polecicie ?

Poszukuje fotografa ślubnego z Gorzowa Wielkopolskiego, który wykonuje fotografie w niezwykle ciekawych miejscach. Chodzi mi o to, aby te fotografie były niezwykle nadzwyczajne i niepowtarzalne. Chce żeby się różniły od innych.

wieszdo87

Posty: 1

 
Fotografii nie za niesłychanie lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby wykonać porządne zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest istotny, ale to nie wszystko, wobec tego pożądane byłoby wszystko sprawdzać.

WacDEC

Posty: 8

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

Saagerrak

Posty: 3

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niezmiernie podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

daron64

Posty: 9

 
Kontakt do fotografa ślubnego z Zielonej Góry znajdziecie na http://jacekpatecki.pl/kontakt i warto sobie to sprawdzić i zapisać. Przy okazji możecie sprawdzić sobie, jakie zdjęcia wykonuje. Są naprawdę przepiękne, dlatego warto wynająć na ślub i wesele kogoś takiego.

Anno Domini

Posty: 5

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, bo tam jest fotograf, który wykonuje przepiękne zdjęcia. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, ale to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak zrobić zdjęcie, na którym wszyscy wyjdziemy bardzo dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie będziemy zadowoleni.

Mr Boks

Posty: 18

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

xirgan

Posty: 18