• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf M1 ??

fotograf M1 ??

Witam serdecznie. Mam pytanie o laboratorium fotograficzne w M1. Czy pożądane byłoby tu zlecić odbitki? Nie mogę odnaleźć nigdzie jakichś konkretnych opinii. Jeśli możecie pomów, z góry bardzo dziękuję.

Babeczka

Posty: 7

 
Też będę musiała zastanowić się nad jakimś laboratorium fotograficznym w Krakowie. Dobrze, że opiniujecie się te firmy, bo inaczej miałabym poważny dylemat. Wiadomo, teraz coraz rzadziej korzysta się z wywoływania zdjęć. Bardzo zależy mi na jakości, bo to zdjęcia z chrztu.

Iwona3

Posty: 6

 
Zdjęcia do dokumentów M1. Ja tylko tutaj korzystam, jak jestem zmuszona czy ktoś z mojej rodziny. Szybka realizacja, a człowiek wygląda na zdjęciu jak człowiek :D Jeszcze nie miałam złych doświadczeń z tym punktem.

Nikotymmm

Posty: 19

 
Jakość zdjęć zależy nie tylko od nas, jak je wykonamy, ale od sprzętu, na jakim są one wywoływane. Można poczytać o tym na wielu rzetelnych stronach o fotografii. Dlatego ja też zdobyłam się na przeglądnięcie opinii o każdym laboratorium fotograficznym w Nowej Hucie. Nie mam zamiaru wydawać kasy na marne. Przy większej ilości odbitek, trochę trzeba za nie zapłacić.

bmw316

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o laboratorium fotograficzne w Krakowie, to ja również naszukałam się, zanim znalazłam właściwy punkt. Zwracajcie uwagę na opinie i to, jak wygląda laboratorium. Czy mają nowoczesny sprzęt.

miko_poz

Posty: 11

 
Tym bardziej tak jest, jak zależy ci na naprawdę dobrej jakości. Zdjęcia z pięknych miejsc z wakacji a tu jakość bardzo kiepska. Znam ten temat :) Nie ma to jak poczytać opinie o fotografie w Krakowie i oprzeć się na poleceniach ludzi, którzy mieli już do czynienia z danym punktem.

Andziaaan

Posty: 7

 
Najlepsze wywoływanie zdjęć w M1 http://fotograf-m1.pl. Szczerze zlecam tylko tam, bo innym fotografom nie ufam. Już parę razy zawiodłem się, gdy potrzebowałem wywołać ważne dla mnie zdjęcia. Teraz mam zaufany punkt, który wszystkim polecam, ponieważ jest bardzo w porządku.

Kowalski

Posty: 13

 
Mam bardzo dobre zdanie o wywoływaniu zdjęć w M1. Tam pracują naprawdę profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem zdjęcia z wypadu w góry. Super jakość.

Aris

Posty: 14

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, które zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru zdjęć, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

frunet

Posty: 9