• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Niewypłacone środki na koncie, warto ?

Niewypłacone środki na koncie, warto ?

Jak zleca się wypłatę prowizji w takim serwisie i jak szybko można liczyć na pieniądze? Podobno długo się czeka, a zlecenie można złożyć raz na bardzo długi czas. Jak ktoś coś wie, chętnie poznam bliższe info.

Damiano

Posty: 8

 
Jak coś to tylko wypłata prowizji. Kiedyś miałem ponad stówkę kasy, to byłby dobry zastrzyk pieniędzy, ale teraz jest dużo mniej, ale i tak będę chyba korzystał.

jpyzio

Posty: 34

 
Spoko trik z tą zamianą SMS na kody rabatowe. Zrobiłem sobie i dziewczynie, nie powiem ona jest bardziej zadowolona, bo może zrobić sobie jakieś tam drobne zakupy. Ja poczekam aż mi się uzbiera i zlecę sobie wypłatę kasy na konto bankowe. Też tak można. Polecam.

Fanatyk

Posty: 18

 
Nigdy nie uważałam takich pomysłów za ok. Ale tutaj zmieniam zdanie i wobec tego polecam wam konta paysafecard, jakie można mieć dzięki temu serwisowi. Zamieniasz później punkty na kupony i masz tani zakup.

DiD3K

Posty: 36

 
Miałem dość wysoką kwotę zalegających środków na koncie w telefonie. W tym miejscu się zarejestrowałem, nie marząc za wiele http://zamiensms.pl. Ale udało mi się pewną część odzyskać, w sumie obliczyłem sobie, że w każdym miesiącu będę mógł mieć wypłatę prowizji, więc nie szukam już dalej.

johncena67

Posty: 8

 
W moim wypadku serwis sprawdził się idealnie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak prostego narzędzia i dam się skusić, bo jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz więcej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

Złoty

Posty: 23