• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szukam nowych dzwonków na telefon ?

Szukam nowych dzwonków na telefon ?

Mam nadzieję, iż mi pomożecie. Dostałam swój pierwszy smartfon na urodziny od rodziców i nie wiem gdzie można ściągnąć za darmo muzykę. Chodzi mi o mp3 na telefon gdzieś gdzie nie trzeba podawać numeru telefonu czy coś takiego.

mustafus

Posty: 8

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, iż nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

Boss

Posty: 13

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, zatem polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

Warszawiak

Posty: 22

 
Szukamy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie duże? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę złotych zapłacić, tylko żeby mieć pewność, że jakość jest dobra.

Złoty

Posty: 17

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, iż za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Kruk

Posty: 27

 
Patrzyłem na wiele stron z mp3 na telefon, ale najbardziej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to świetna sprawa.

djop7ek

Posty: 18