• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

podsłuch w telefoniem, oferta ?

podsłuch w telefoniem, oferta ?

Witam. Mam pytanie o podsłuch na telefon. Jak to w ogóle działa? Może ktoś wytłumaczyć? Konieczne mi takie oprogramowanie do telefonu dziecka. Jeśli wiecie coś na ten temat, to z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Miki

Posty: 4

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, iż to tak świetne opracowane oprogramowanie, jakie da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

AnnnnoD

Posty: 21

 
Opłacalne :) Jak masz poważny problem, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można znaleźć podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, że nie każdy potrzebuje wszystkich możliwych opcji.

Black_Riot

Posty: 12

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, ale tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To świetne narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, że się zdecyduję. Już bardzo dużo wiem na ten temat.

F-Dertus

Posty: 18

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

Marioleczka

Posty: 9

 
Jak potrzebujesz sprawdzonego podsłuchu do telefonu, to zerknij na tę stronę https://spyphonesoft.pl/. To oprogramowanie doświadczonej firmy. Mają ofertę dla każdego systemu operacyjnego. Szczerze polecam z własnego doświadczenia.

propek12

Posty: 10

 
Spyphone owszem, ale z opcją wszelkich możliwości. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, że oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

labuh

Posty: 8