• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Spyphone - na Windows Mobile

Spyphone - na Windows Mobile

Hejka.

Pomyślałem o tym, że znakomitym rozwiązaniem do mojej firmy mogłaby być aplikacja Spyphone instalowana w telefonie.

Mógłbym dzięki niej kontrolować pracowników.

Robuś

Posty: 22

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, ale to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie rozmowy, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na odpowiednią stronę przez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Marcell3

Posty: 8

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najniezwyklej popularną w naszym kraju aplikację, jaka winna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli nie ulega wątpliwości spyphone, jaka jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu wiecznie rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

beniek

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się iż spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, albowiem przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest czasochłonne.

Jednak pozostawię dziecku nieco swobody.

Matizi91

Posty: 20

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS bardzo często podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

Mariusz

Posty: 10

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, gigantyczne możliwości aplikacji, która jest niezmiernie zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

Hmmm222

Posty: 16

 
Z mojej perspektywy bardzo ważny był fakt, iż aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

Gruchalll

Posty: 17

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, ale niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, bo przekonałem się, że żona nie ma żadnego romansu!

Laleczka4

Posty: 20

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się że spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, bowiem przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest czasochłonne.

Jednak pozostawię dziecku nieco swobody.

Wegierek8676

Posty: 21