• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Naprawa ploterów drukujących z Poznania, jaka firma ?

Naprawa ploterów drukujących z Poznania, jaka firma ?

Ostatnio awarii uległ mój ploter marki HP. Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem będzie kupowanie nowego czy może lepiej opłaca się oddać ploter do naprawy?

Sarenka

Posty: 8

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, jakie nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki gdyż pracownicy tych serwisów mogą nie mieć należytej wiedzy.

cicusss

Posty: 22

 
Jeżeli szukasz serwisu naprawiającego plotery na terenie Poznania to zdecydowanie polecam Ci ten serwis: http://serwisploterow.org.pl.

morssssik

Posty: 23

 
W mojej opinii serwis ploterów HP jest najlepszym miejscem w którym naprawisz swój ploter marki HP. Serwisy tego typu cenię sobie przede wszystkim ze względu na znaczną wiedzę pracowników na temat naprawianych produktów. Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, iż Twój ploter po naprawie w serwisie będzie jak nowy.

aLIMER56

Posty: 20

 
Masz naturalnie rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednak zastanowić czy faktycznie za ten fakt należałoby aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że nabycie nowego plotera to znaczny wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

wolnośććć

Posty: 19

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

Makus16

Posty: 19

 
W swoim życiu bardzo wiele razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć abyś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki ponieważ masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

Kódłaty

Posty: 24

 
W mojej opinii oddanie plotera do serwisu jak najbardziej ma sens i jest jak najbardziej wskazane w wypadku awarii takiego urządzenia.

labuh

Posty: 13

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

Ciszewe2

Posty: 31

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, jakie nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo ponieważ może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji ludzi pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

Warszawiak

Posty: 22