• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

nowe mieszkania Kraków rynek pierwotny, polecicie ?

nowe mieszkania Kraków rynek pierwotny, polecicie ?

Chciałbym zamieszkać z rodziną na osiedlu domów jednorodzinnych w Krakowie, ale nie wiem gdzie są jakieś ciekawe oferty? Zajmuje się tym jakiś deweloper?

Marti

Posty: 4

 
Znaczny wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie nowoczesne domy, wobec tego mnie się to podoba. Znajomi kupili taki dom.

czubek67

Posty: 10

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Lupusx

Posty: 7

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie właściwe mieszkanie, zatem najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wówczas jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wówczas pierwszym klientem.

Hihiotek

Posty: 21

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, ale niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, ale jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

czesiek45

Posty: 15

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, dlatego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

Gucio

Posty: 3

 
Nie niezwykle znam się na mieszkaniach i domach, wobec tego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, wobec tego doszli do wniosku, że lepiej wydać wiecej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Nilosik

Posty: 22

 
Propozycji w Krakowie jest niesłychanie mnóstwo. Można nabyć nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Należałoby się zorientować w rynku i wtedy prostej podjąć decyzje.

namok

Posty: 5

 
W Krakowie jest sporo inwestycji. Jeżeli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich wiele. Oczywiście te lepsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

Azazel412

Posty: 3

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, niemniej jednak patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny inne, dlatego warto to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

Matizi91

Posty: 20