• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż

Zależy mi na bardzo szybkiej sprzedaży działki. Gdzie mogę w necie umieścić ogłoszenie, które trafi do zainteresowanych?

Fajae

Posty: 19

 
Płatne ogłoszenia są bardziej skuteczne. Ja często się przeprowadzam z racji uprawianego zawodu i większość wyróżnionych ogłoszeń odnośnie wynajmu mieszkania znajduje kontakt zwrotny, często tylko po jednym dniu.

skupicccc24

Posty: 19

 
Unikaj zbyt niskich cen, bo po pierwsze są podejrzane, po drugie może się nimi zająć urząd skarbowy podczas rozliczania podatków, a po trzecie teraz na rynku nieruchomości okazje raczej nie występują, szczególnie w internecie.

NanoPIK

Posty: 15

 
Większość pośredników na rynku nieruchomości korzysta z portalu http://oferty-dom.pl i tam zamieszcza ogłoszenia. Możesz spróbować. Zobacz, czy ci się spodoba.

zdsakk87

Posty: 20

 
Oferty w typowych serwisach obsługujących rynek nieruchomości są niezłe z prostego powodu. Jest tam minimalne natężenie pośredników, a to już krok w stronę uniknięcia nadmiernych kosztów podpisania umowy.

Złoty

Posty: 23

 
Prowadzę serwis związany z obrotem nieruchomościami i powiem wam, że od roku notuję ogromną ilość wejść. Mówi się, że Polacy nie mają pieniędzy, ale to nie prawda.

Teraz podobno sporo osób wspomaga się finansowaniem programu polityki prorodzinnej Mieszkanie dla Młodych, ale nie wiem, jaka jest skuteczność.

Doamdor

Posty: 26

 
Sprzedałem mieszkanie i garaż wujka przez oferty-dom.pl. Bardzo profesjonalny portal. Umieszczasz ogłoszenie, opisujesz dane techniczne, podajesz cenę, negocjujesz i po kłopocie.

Woodnik64

Posty: 27

 
Dobrze jest nawiązać wstępny kontakt przez serwis, a dopiero w drugiej kolejności spotykać się osobiście po potwierdzeniu podstawowych danych. Nie ma sensu trafić czasu.

45@54

Posty: 16

 
Nie korzystaj tylko z serwisu zajmującego się łączeniem popytu i podaży na rynku nieruchomości. Jak już wytypujesz oferty skonsultuj się z doświadczonym pośrednikiem.

Zobaczysz, że unikniesz wielu kłopotów.

suprafull

Posty: 18

 
Sugeruję do monitorowania rynku nieruchomości serwis http://oferty-dom.pl. Możesz zobaczyć na nim nawet najczęściej wyszukiwane frazy i w ten sposób przewidywać trend w sektorze nieruchomości.

Ja zawodowo zajmuje się obrotem mieszkaniami, a takie portale są na wagę złota.

Bojo45

Posty: 13