• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Chcę sprzedać działkę w Gdańsku?

Chcę sprzedać działkę w Gdańsku?

Wiem, że portali ogłoszeniowych jest sporo, ale pomóżcie mi wybrać ten najlepszy, co?:) Chcę sprzedać dom pod Krakowem i szukam kupca. Fajnie jakby to była stronka z dużą pojemnością na zdjęcia i inne dodatki, które pozwolą dobrze zaprezentować mój dom przed ewentualnym kupcem.

szulmar

Posty: 20

 
Też szukałem dobrej strony z takimi ogłoszeniami, bo chciałem sprzedać mieszkanie w Warszawie. Całkiem fajnie korzystało mi się ze strony http://oferty-dom.pl. Mają ogólnopolski zasięg i fajne ceny za takie wpisy.

Wybrałem sobie taką dodatkową promocję mojego ogłoszenia, dzięki czemu dość szybko ktoś chętny się zgłosił.

Troooll

Posty: 10

 
Witaj!

Jakoś nie mam większych doświadczeń z takimi serwisami, może raz w życiu się ogłaszałem, ale to wcale nieruchomości nie dotyczyło, tylko auta. :) także tak to :)

Makus16

Posty: 19

 
Jakiś czas temu się zarejestrowałem na kilku takich stronach, bo chcę sprzedać działkę, ale powiem Ci, że kiepsko idzie szukanie kupca. Już prędzej ludzie chcą wynajmować. Zresztą w sumie to się z jednej strony nie dziwię, ale z drugiej...dla mnie wygodniej byłoby sprzedać.

Ania

Posty: 29

 
Nie orientuję się za bardzo:P

Ostatnio szukaliśmy stancji z kolegami, ale to oni bardziej załatwiali:P Chyba się ogłaszali na jakimś forum, czy czymś takim, w każdym razie na pewno każdy z nas dodał też post na fejsie. To też jakaś opcja w sumie.

Pozdro!

jpyzio

Posty: 34

 
Nie wiem czy słyszałeś o http://oferty-dom.pl? Jeśli nie to może tutaj zajrzyj. Jak sprzedawałem mieszkanie i szukałem domu na sprzedaż to właśnie z tego serwisu korzystałem. Dużo mi to dało, dość szybko dopiąłem dwie transakcje. W sumie udało się trafić na fajne ogłoszenie i dobrze sprzedać.

Dwie pieczenie na jednym ogniu:)

Woodnik64

Posty: 27

 
Mam wrażenie, że serwisy z nieruchomościami to się namnażają przez pączkowanie :) Wystarczyłby jeden, ale z mega dużą bazą ogłoszeń i tak byłoby najwygodniej moim zdaniem.

Gruszek2

Posty: 24

 
Mnie najbardziej aktualnie interesują lokale użytkowe na sprzedaż i serwis z takim typem ogłoszeń by mi najbardziej leżał. Także chętnie podłączę się do tego wątku, bo też mi zależy na dobrym serwisie z ogłoszeniami :)

yarofe

Posty: 30

 
Jakoś w zeszłym tygodniu dodałem swój dom do bazy ogłoszeń na oferty-dom.pl i mogę Ci śmiało rekomendować tę stronkę. Cenowo bardzo korzystnie, płacę symbolicznie, a ogłoszenie jest wysoko pozycjonowane, więc na brak zainteresowania ofertą nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie, ciągle muszę robić prezentacje dla kolejnych chętnych:P

_Liquid

Posty: 31