• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

przewóz osób do Niemiec, poszukuję

przewóz osób do Niemiec, poszukuję

Zastanawiam się nad tym gdzie znajdzie przewóz osób do Niemiec? Potrzebna mi taka firma, która ma busy w bardzo dobrym stanie. Chce bezpiecznie dotrzeć do celu. Nie musi być ekstra szybko byle w całości dojechać do miejsca przeznaczenia.

dominikaa

Posty: 1

 
Kilka razy w roku korzystam z busów do Niemiec i jestem zadowolony. Firma przyjechała po mnie, a nawet mi pomogli w załatwianiu formalności. Robią to najczęściej przez telefon. Według mnie to dobre rozwiązanie, bo można bez stresu wsiąść do busa i jechać tam gdzie tylko chcemy. Trasa to już jest problem kierowcy.

Warszawiak

Posty: 7

 
Zawsze jak jadę to własnym samochodem. Faktycznie koszty są lepsze, natomiast przecież nie to jest najważniejsze. Zresztą jazda nawet na długich trasach sprawia mi przyjemność, dlatego nie chce wybierać żadnego busa.

74erns

Posty: 7

 
Propozycji jest bardzo dużo. Trzeba tylko uprzednio robić rezerwacje. Jeżeli to termin po jakiś świętach to sporo ludzi wraca do Niemiec i można się na busa nie załapać.

wisła1905

Posty: 5

 
Bez problemów można znaleźć firmę organizującą przewozy do Niemiec. Znajomy, co kilka miesięcy jedzie i wraca. Ma jakąś firmę, ale nie wiem jak się nazywa. Jutro się będę z nim wdział to dam znać. Dużo nie płaci, bo często wraca, czyli mu się to musi opłacać.

mniszek56

Posty: 3

 
Bez kłopotów można odszukać firmę organizującą przewozy do Niemiec. Znajomy, co kilka miesięcy jedzie i wraca. Ma jakąś firmę, natomiast nie wiem jak się nazywa. Jutro się będę z nim wdział to dam znać. Mnóstwo nie płaci, albowiem często wraca, czyli mu się to musi opłacać.

audi80

Posty: 3

 
U nas to jest tak, że jeśli jedziemy w kilka osób to moim samochodem. Jeśli jadę sam to nie ma to sensu, bo paliwo jest za drogie. Wtedy busem do Niemiec jest taniej.

Oklimas

Posty: 4

 
Od lat jeżdżę busami i bywa różnie. Generalnie to, jeśli znajdzie się doświadczoną firmę to trzeba będzie u nich zostać. Lojalność się opłaca, bo można będzie otrzymać dodatkowe promocje. Według mnie nie ma obecnie nic tańszego i szybszego jak wyjazdy busami.

Makus16

Posty: 18

 
Jeśli jedzie się samemu do Niemiec zwłaszcza do Monachium albo dalej to nie ma sensu brać własnego samochodu. Lepiej żeby to być bus do Niemiec, bo to wyjdzie o wiele, wiele taniej. Wiem porównywałem sobie to.

Wiśniak45

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o przewożenie osób do Niemiec to firma https://www.beatabus.pl/przewozy-osobowe-do-niemiec/ ma super ofertę. Mają promocje, dlatego można naprawdę tanio pojechać.

Hezis

Posty: 2