• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szamba betonowe Miastko

Szamba betonowe Miastko

Zakupiłem od jakiegoś super fachowca szambo i wyobraźcie sobie po tygodniu syf rozlał się po całej działce. Po prostu parodia.

Proszę o namiary na rzetelnego wykonawcę, jaki ogarnie ten bajzel jak również zapewni mi idealne warunki cenowe.

skupicccc24

Posty: 19

 
Najpierw przeanalizuj ile ścieków naprodukujesz w domu, a potem dobierz szambo. Możesz zdać się na raporty, statystyki, itp. Zawsze troszkę zaoszczędzisz. Poza tym szambo to i tak obowiązkowa sprawa. Jeżeli pokryjesz wiązanką brudu okolicę, zapłacisz spory mandat, a i urzędasy zaczną się częściej pojawiać. Bez sieci kanalizacyjnej szambo betonowe to jednak zwykłe rozwiązanie. Nie oszczędzaj, bowiem stracisz. Wiem, co mówię.

Pozdrawiam.

Goral6

Posty: 16

 
Jak dla mnie opcja jest łatwa.

Nie masz dostępu do kanalizacji, robisz szambo betonowe. Plastiki zostaw w spokoju. W Polsce trudno o dobry produkt tej klasy. Masz dostęp do kanalizacji? Szambo nie będzie potrzebne.

snake7

Posty: 26

 
Nie ma co pytać.

Wybieraj firmę, co wyskakuje na pierwszych pozycjach u wujka Google. Troszkę poklikałem i odszukałem szamba-betonowe.co. Mają wszystko, czego potrzebujesz. Zadzwoń i mów, jak poszło.

Sam jestem zainteresowany.

srekal34

Posty: 21

 
O stary, znam ten problem!

Szukałem szamba chyba kilka miesięcy. I po znajomych dzwoniłem i z dziwnymi ludźmi (niby super wykonawcami) gadałem. W końcu się wkurzyłem, znalazłem szambabetonowe.pl (heh, najprostsza nazwa, jak widać bywa najlepsza) i zrobili od ręki, tak jak chciałem. Żadnych problemów nie robili, jak wypytywałem o szczegóły zlecenia. Nie polecam za to zwykłych, miejskich serwisów z ogłoszeniami.

Sami pajace. Daj znać, jak poszedł montaż.

Czorny1337

Posty: 22

 
Jak chcesz poza szambem mieć szybko pokrywę, rurę ssącą albo właz to tylko kontakt z szambabetonowe.pl. Znam faceta, który tam pracuje i praktycznie w domu go nie ma. Non stop mają jakieś zlecenia. Nie wiem, jak z jakością w dłuższym terminie, bowiem głupio pytać, ale skoro tak pracują to muszą być nieźli.

anjopal67

Posty: 17

 
Jak poszukasz dobrze w sieci to zrozumiesz, iż na wszystkie województwa tanio działają szamba-betonowe.co. Dzwonisz, umawiasz się, a oni oferują projekt, sami dowożą i montują.

Nie widzę wad rozwiązania.

Hihiotek

Posty: 21