• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Domki letniskowe nad morzem, gdzie się udać ?

Domki letniskowe nad morzem, gdzie się udać ?

Hej. Czy ktoś z Was wynajmował domki letniskowe nad morzem? Jakie są Wasze doświadczenia? Niedawno taką możliwość polecał mi znajomy, ale nie zostawił mi żadnych namiarów na domki nad morzem.

Liczę na pomoc :)

Polaczek90

Posty: 11

 
Ośrodek SPA we Władysławowie, który mogę bez cienia wątpliwości rekomendować to http://oland.com.pl. Korzystając z oferty tego obiektu bez dwóch zdań nie pożałujecie.

Polecam.

grzes3345

Posty: 15

 
Polecam sprawdzić Wam, jaką ofertę mają ośrodki spa we Władysławowie. Funkcjonuje tam naprawdę kilka godnych zainteresowania obiektów, ale nie chcę polecać jednego z nich, w którym gościłem wspólnie z żoną, aby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę. Mogę podać sprawdzone namiary w prywatnej wiadomości.

henrykk

Posty: 21

 
W przeszłości odwiedzałem pewien ośrodek SPA we Władysławowie, ale teraz mam problem, aby znaleźć na niego namiary. Postaram się podesłać Wam dane tego obiektu.

Kruk

Posty: 15

 
Ciekawiło mnie niedawno, co mają mi do zaoferowania domki nad morzem. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy znalazłem ofertę, która obejmowała wynajem domku z kuchnią i łazienką, a także miejsce noclegowe. Może wpływ na cenę… zaledwie 200 zł miał majowy okres.

Anber4

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że domki letniskowe nad morzem to perfekcyjny pomysł zarówno dla par, grup znajomych, jak i rodzin z dziećmi. Każda z ludzi powinna znaleźć tu coś dla siebie. Jadąc nad morze z dziećmi pożądane byłoby zagospodarować we odpowiedni sposób ich czas, aby się nie nudziły.

crisdean

Posty: 18

 
Moje dzieci wymarzyły sobie, że w te wakacje wynajmiemy dwa domki nad morzem, w których spędzimy co najmniej kilka dni. Wspólnie z żoną od jakiegoś czasu planujemy te wakacje, a wychodzi na to, że w pełni wyposażony domek letniskowy (z kuchnią i łazienką) w okresie letnim stanowi wydatek 250 złotych za noc.

SABUR

Posty: 15

 
Mam wrażenie, iż ośrodek SPA we Władysławowie stanowi wydatek rozpoczynający się od 200 zł za dobę pobytu w takim obiekcie. Dużo zależy od tego, jakie zabiegi SPA preferujecie, bowiem to wpływa na cenę.

Sarenka

Posty: 23