• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Myślę o długim weekendzie w Gdańsku i zastanawiam się, gdzie będzie można przenocować. Jeśli znacie jakieś fajne hotele z parkingiem i restauracją to dajcie namiary.

Grażyna12

Posty: 4

 
Polecam zajrzeć do sieci, na pewno jakiś interesujący hotel w Gdańsku uda się znaleźć, bo baza noclegowa jest tam świetna.

skupicccc24

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o całe Trójmiasto to jest tak dużo hoteli obecnie, że znalezienie noclegu nie powinno stanowić żadnego problemu. Zajrzyj sobie do sieci na pewno coś ciekawego uda się wybrać i również przy zachowaniu rozsądnej ceny.

muzyczny55

Posty: 8

 
Według mnie dobra opcja to hotel Gryf. Położony w okolicy ECS, dojazd na starówkę bez problemu, warunki świetne a ceny rozsądne.

Torbunie24

Posty: 9

 
W tym momencie baza noclegowa w Gdańsku jest rzeczywiście świetna, a duża konkurencja sprawia, że te dostępne opcje rzeczywiście trzymają swój wysoki poziom więc na pewno coś interesującego uda się wybrać i będziecie zadowoleni z pobytu.

wigry00

Posty: 6

 
Rośnie baza noclegowa w Gdańsku, nie brakuje ciekawych hoteli, warto dobrze w sieci poszukać i na pewno coś interesującego znajdziesz. Z tego co wiem to sporo jest hoteli, które organizują szkolenia dla firm więc z salami szkoleniowymi też raczej nie ma problemów.

Wariat

Posty: 9

 
Warto poszukać noclegów w sieci, poznać opinie innych bo jest tak wiele różnych opcji, że czasami trudno coś wybierać.

Max Pejnn

Posty: 16