• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Hotel międzywodzie

Hotel międzywodzie

Niedługo jedziemy na wakacje i zmiana planów u nas. Potrzebuję szybko zarezerwować jakiś bardzo fajny hotel nad Bałtykiem. Zależy mi na tym, aby były rozrywki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Musi być basen i jakiś plac zabaw dla dzieci. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony wysokiej klasy hotel.

Marioleczka

Posty: 3

 
Bardzo dobrym miejscem na wyjazd zarówno na wakacje ale i na inne wolne dni jest ośrodek ”Gryf” Międzywodzie. Spędzałem tam ostatnie święta i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony. Ogólnie uważam, że w tym ośrodku każdy będzie czuł się dobrze.

wiesław11

Posty: 16

 
Jak wygląda sprawa parkowania kamperem w różnych miejscach? Trzeba stawać tylko na wyznaczonych miejscach czy można parkować dowolnie? Może mi ktoś to dobrze wytłumaczyć

labuh

Posty: 13

 
Jak szukacie noclegów? Ja najczęściej na popularnych portalach do rejestracji, jednak czasami tak bywa, że wchodzą na lokalne portale i tam szukam ogłoszeń. Może i nie jest to najbardziej ekonomiczne, ale można znaleźć fajne miejscówki.

lejek2@

Posty: 13

 
Byłem ostatnio w ośrodku wypoczynkowym. Wyjście z niego praktycznie prosto na wydmy. Generalnie rewelacyjna sprawa. Takie wakacje to jest coś cudownego. Serdecznie polecam każdemu kto lubi aktywny wypoczynek.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
W przypadku wypoczynku nad Bałtykiem od pewnego czasu poszukuję lokalizacji noclegów w takich miejscach, żeby można było coś zwiedzić a nie tylko leżeć na plaży. W naszym kraju jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

Babeczka

Posty: 7

 
Czy zawsze szukacie miejsca ze SPA? Czy nie jest to dla Was najważniejsze? Ja osobiście szukam albo, żeby był basen albo żeby było spa. Pomaga mi się to relaksować.

file444

Posty: 7

 
Bardzo lubię ośrodki z basenami. Jak jest gorąco i jak pada deszcz. Generalnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Druga sprawa to lubię jak ośrodek jest blisko morza.

Misieczek

Posty: 7