• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Domki kempingowe władysławowo, gdzie odpoczywacie?

Domki kempingowe władysławowo, gdzie odpoczywacie?

W tym roku planujemy wyjazd nad morze, ale pod namiot. Szukamy pola namiotowego nad morzem. Zależy nam na polu na terenie ośrodka, żeby było bezpieczniej. Jak znacie jakieś miejsca, w których już byliście to czekam na namiary.

Lipa08

Posty: 7

 
Jeśli pole namiotowe nad morzem to tylko tutaj http://www.domki-kempingowe.com.pl. Parę razy mieliśmy okazję z przyjaciółmi spędzić w tym ośrodku wakacje. Jest ekstra, niezapomniane chwile i wszystko poza tym ok. Władysławowo górą. !!!!!!!!

74erns

Posty: 21

 
Nie mogę się doczekać. Zamówiłam sobie pobyt w spa nad morzem. Wreszcie odetchnę od całego roku pracy i obowiązków. Dwa lata do tyłu też tam byłam i polecam taki pobyt wszystkim paniom, jakie szanują siebie, swoją urodę i swoje zdrowie. I najlepiej wyjechać samemu i złapać dystans do otaczających nas ludzi.

Rambdalll

Posty: 20

 
Taka stadnina koni we władysławowie to dobra odskocznia od leżenia na plaży. Moje dzieci nie mogą się już doczekać. Ja też, pozdrawiam i polecam tego typu wyjazdy.

hertinho

Posty: 31

 
Polecam władysławowo i spa w ośrodku wczasowym. Taka forma relaksu i wypoczynku jest niezastąpiona. Jak ktoś tego spróbuje tak gwarantuję, iż na kolejne wakacje pojedzie właśnie tam. Ja jeżdżę w to miejsce już kilka lat z rzędu i jestem zachwycona.

Jacuś

Posty: 14

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście trochę obaw, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

codePerformance

Posty: 18

 
Pozdrawiam wszystkich, którzy wybrali ośrodek nad morzem ze spa. To bardzo dobry wybór. Zwłaszcza jeśli chodzi o wypoczynek dla kobiet. Moje drogie panie nam też się od życia coś należy. Dbajcie o siebie kobitki.

Gurugum

Posty: 25